Ligowe ostatki Młodzików

Zdecydowanie musimy pochwalić naszych Młodzików. W kategorii 2011 wywalczone dwa medale złoto i brąz. Należy też podkreślić że gr. złota 2011 w 14 spotkaniach odniosła komplet zwycięstw. Brawo!

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Champions Końskie 0-7 KKP Korona I

Bramki:3x Grad, 2xKózka, Raczyński, Czekaj.

KKP Korona: Patryk Pedrycz, Marcin Kukla ,Franciszek Grad, Aleks Gębski,  Olivier Latała, Franciszek Czekaj, Antoni Paluch,  Mikołaj Kowalewski, Igor Wira, Piotr Raczyński ,Jakub Kruk, Adam Kózka, Jakub Dzigman, Tymoteusz Glibowski, Michał Domagała, Mikołaj Zajęcki.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: To był ostatni mecz w rundzie wiosennej. Chłopcy od początku spotkania narzucili swój styl gry, często atakując bramkę przeciwnika.

Mimo niskiej obrony zespołu rywali nasza drużyna dzięki odpowiednim działaniom indywidualnym i grupowym potrafiła stworzyć sobie  wiele sytuacji bramkowych. Jesteśmy

zadowoleni także z odpowiedniego nastawienia chłopców dzięki któremu kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Warto odnotować że w tej rundzie nasza drużyna zakończyła rozgrywki z kompletem zwycięstw. Gratulujemy naszemu zespołowi bardzo dobrych występów.

KKP Korona II 9–1 OKS Opatów  

Bramki:  3x Piróg, 2x Paluch, Szymoniak, Kot, Kułaga, Długosz.

KKP Korona: Widłak, Sobczyński, Orłowicz, Branewicz, Kierzkowski, Włudyga, Kułaga, Wielgo, Szymoniak, Piróg, Skotnicki, Kot, Długosz, Paluch, Wrzecionowski.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Od samego początku realizujemy założenia przedmeczowe. Gramy ustawieni wysoką obroną, próbując jak najszybciej odbierać piłkę i przechodzić do finalizacji. W przeciągu 1 połowy stwarzamy sobie mnóstwo okazji bramkowych i kilka z nich zamieniamy na gole. Dobrze również funkcjonujemy w obronie i nie pozwalamy przeciwnikowi na zbyt wiele. Druga połowa podobna do pierwszej części spotkania. To my jesteśmy stroną dominującą, tworzymy składne akcje i dokładamy kolejne gole. Było to ostatnie spotkanie ligowe naszej drużyny, mecz z drużyną z Opatowa podsumował naszą dobrą postawę w całej rundzie wiosennej.

Świętokrzyska II liga Młodzika Starszego

KKP Korona III 2–2 Naprzód Jędrzejów

Bramki: Widliński, Żesławski

KKP Korona: Szymoniak, Półtorak, Detka , Bień, Kozera, Musiał, Żesławski, Marcinkowski, Widliński, Baran, Hałka, Cieślak, Borkowski, Zbróg, Rębosz,

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Dobrze wchodzimy w spotkanie z Naprzodem. Jesteśmy stroną przeważającą i to my co chwilę gościmy pod bramką przeciwnika. Stwarzamy kilka klarownych okazji do zdobycia bramki, niestety brakuje nam skuteczności.  Po dobrym fragmencie udaje nam się zdobyć bramkę, zaskakując przeciwników rozegraniem z rzutu rożnego. Niestety po jednym z naszych błędów, przeciwnik wyrównuje strzałem z dystansu. 2 połowa bardzo wyrównana. Stwarzamy sobie kilka sytuacji i jedną z nich zamieniamy na bramkę. Ostatecznie mecz kończymy remisem i czekamy na ostatnią kolejkę ligową.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

Gr. brązowa 2012

Korona S.A 8-0 KKP Korona III

Trenerzy Iwo Sochacki i Marek Parzyszek: Ostatni mecz ligowy w tym sezonie rozegraliśmy z przeciwnikiem znacznie przewyższającym poziomem naszą ligę. Mimo to w pierwszej połowie postawiliśmy opór i najważniejsze były chęci do gry pomimo tracenia kolejnych bramek. Na podsumowania przyjdzie czas, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy tej grupy oraz wyniku jaki osiągnęliśmy.

Facebook