LEWIATAN DALEJ Z NAMI

Bardzo miło nam poinformować, że Polska Sieć Handlowa Lewiatan zostaje z nami na kolejny sezon. Naszemu partnerowi głównemu serdecznie dziękujemy za zaufanie, którego na pewno nie zawiedziemy!

Polska Sieć Handlowa Lewiatan jest trzecią co do wielkości siecią handlową w Polsce i największą polską siecią franczyzową.
Powstała w 1994 roku z inicjatywy 10 hurtowników, którzy utworzyli konsorcjum zakupowe w obawie przed konkurencją zagranicznych sieci handlowych, masowo wkraczających wówczas na polski rynek. Dziś sieć Lewiatan liczy ponad 3200 placówek handlowych prowadzonych przez 2100 niezależnych przedsiębiorców. Łączne obroty Lewiatana w 2021 r. przekroczyły 13,4 mld zł, co plasuje Sieć w ścisłej czołówce organizacji handlowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.
Lewiatan tworzy i rozwija przyjazne i bliskie sklepy, najlepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań lokalnych klientów.
Sieć Lewiatan zajęła 17 miejsce w ostatnim rankingu „Lista 500″ Dziennika „Rzeczpospolita” oraz 7 miejsce w zestawieniu największych polskich pracodawców. Ponadto, w zestawieniu opublikowanym przez tygodnik Wprost, Polska Sieć Handlowa Lewiatan zajęła 11. miejsce na „Liście 200 Największych Polskich Firm”.
Facebook