Kolejny pracowity weekend rocznika 2015

Kolejna dawkę gier zaplanowali w miniony weekend trenerzy z rocznika 2015 dla swoich podopiecznych. Grupa złota udała się do Starachowic gdzie rozegrała trzeci turniej w ramach rozgrywek ŚZPN. Natomiast grupa srebrna zagrała bardzo dobry sparing z SKS Star Starachowice.

Gr. złota 2015/ Turniej ŚZPN w Starachowicach

KKP Korona I – DAP Kielce I

Bramki: Buras, Tutaj

KKP Korona I – MKS Star Starachowice

Bramki: Kolman x4, Szymczuch, Kisiel, Kania

KKP Korona I – PAS Skarżysko

Bramki: Kania, Kisiel x2, Salwa

KKP Korona I – MKS Star Starachowice

Bramki: Kania, Buras

KKP Korona II – DAP Kielce I

Bramki: Gołębiowski, Roszczypała, Jamorski

KKP Korona II – PAS Skarżysko

Bramki: Sosnowski x2

KKP Korona II – DAP Kielce II

Bramki: Sosnowski, Raczkowski x2, Roszczypała

KKP Korona II – MKS Star Starachowice

Skład: Buras, Dziubiński, Jamorski, Gołębiowski, Kania, Kisiel, Komorowski, Kolman, Raczkowski, Roszczypała, Salwa, Sosnowski, Szymczuch, Tutaj.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski:  Dobry turniej w którym strzelamy sporo bramek, tworzymy sporo sytuacji. Każdy zawodnik zagrał na różnych pozycjach i pokazał, że można na niego liczyć, każdy angażował się na 100% co jest dla nas wyznacznikiem, że chcą być coraz lepsi. Mieliśmy trochę problemów z siłą podania co musimy szybko poprawić.  Ładne bramki, dużo radości, ładnych zwodów co powoduje, że turniej w można  zaliczyć do udanych.

Gr. srebrna 2015/ Mecz Kontrolny

KKP Korona I – Star Starachowice I

Bramki: Buczkowski x2, Paluch x4, Sałkiewicz x3, Słoń

KKP Korona II – Star Starachowice II

Bramki: Trojan, Góźdź x2

Skład: Buczkowski, Góźdź, Kolasa, Krzysztoszek, Lisowski, Mech, Moćko, Paluch, Pindral, Sałkiewicz, Słoń, Trojan.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski:  Bardzo udany sparing z drużyna Staru, z którą we wrześniu rywalizowaliśmy  grupą złotą, a teraz z powodzeniem graliśmy grupą srebrna. Chłopcy naprawdę dobrze trenują, przykładają się do zajęć i jesteśmy zadowoleni z postępów jakie robią.  Tworzą wiele ciekawych akcji, współpracując ze sobą, ale też są bardzo odważni w działaniach indywidualnych. Jeszcze więcej musimy być aktywni bez piłki i będzie jeszcze lepiej. Najlepsze jest to jaką radość daje im każdy mecz i ile szczęścia można u nich dostrzec po każdej zdobytej bramce. To dla nas trenerów jest czymś co daje nam kopa do pracy.

Facebook