Kolejny popis Młodzików Starszych

To już drugi weekend z rzędu, gdzie nasi Młodzicy Starsi dali popis swoich umiejętności. Przekonywujące zwycięstwa oraz dobra gra poskutkowała trzema wygranymi. Gratulacje !  

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Gr. złota 2011

KKP Korona I 8-1 Kszo Ostrowiec

Bramki: Grad x3, Czekaj x2, Kózka x2, Kuziel

Trenerzy Michał Kostucha i Michał Stachura: Przekonywujące zwycięstwo naszego zespołu. Dobra organizacja naszej gry poskutkowała zdobyciem ośmiu bramek. Gratulację dla całej drużyny. 

Gr. srebrna 2011

AP Champions Końskie 0–5 KKP Korona II

Bramki: 2x Kot, Wrzecionowski, Skotnicki, Długosz

KKP Korona: Barański, Branewicz, Wrzecionowski, Piróg, Kierzkowski,  Włudyga, Skotnicki, Półtorak, Paluch, Straszewski, Szymoniak, Paluch, Wielgo, Widłak, Sztuka, Kowalski, Długosz.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Początek meczu to dosyć nerwowe poczynania z naszej strony. Po kilku minutach gramy już pewniej co przekłada się na akcje ofensywne i okazje pod bramką przeciwnika. Zdobywamy bramkę i zyskujemy przewagę na boisku. Pod koniec połowy zdobywamy 2 bramkę do szatni. Po zmianie stron już zdecydowana przewaga naszej drużyny. Od początku 2 połowy działamy dobrze w ofensywie, wygrywamy środek pola i dokładamy kolejne trafienia. Tego dnia działamy również bardzo dobrze w obronie przez co przeciwnik nie jest w stanie zagrozić nam pod bramką . Gratulacje jeszcze raz dla całej drużyny.

Okręgowa Liga Młodzika Starszego

Gr. brązowa 2011

Moravia II Morawica 2–7 KKP Korona III

Bramki: 3x Żesławski, 2x Długosz, Widliński, Bień

KKP Korona: Borkowski, Długosz, Marcinkowski, Cisak, Zbróg, Szymoniak, Wicha, Ocetek, Cieślak, Widliński, Żesławski, Dzierżak, Józefik, Bień, Baran, Szostak, Musiał, Szustak.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski Pierwsza połowa nie jest najlepsza w naszym wykonaniu. Gramy chaotycznie w defensywnie oraz nie najlepiej funkcjonuje nasz środek pomocy. Na przerwę schodzimy z wynikiem 2:2 po dosyć wyrównanych 40 minutach. 2 połowę zaczynamy od ataków co przekłada się na szybko zdobyte bramki. Nasze działania w defensywnie są o wiele lepsze niż w 1 połowie przez co nie dopuszczamy przeciwnika do sytuacji tak jak to wyglądało w 1 połowie meczu. W kolejnej fazie spotkania dokładamy kolejne gole i przekonywująco wygrywamy ten mecz. Gratulacje dla całego zespołu.

Facebook