Kolejny Hat-Trick Młodzików Młodszych

Nie ma siły na naszych Młodzików Młodszych, którzy po raz kolejny odnieśli komplet zwycięstw nie tracąc nawet bramki. Jednak w przyszłości trzeba mieć się na baczności i dalej ciężko pracować na tak znakomitą dyspozycję.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

Grupa złota 2011

KKP Korona I 4–0 Wisła Sandomierz

Bramki: Glibowski, Gębski x2, Bębenek

KKP Korona I: Kukla, Paluch, Bębenek, Wira, Zajęcki, Gil, Kuziel, Glibowski, Tomaszewski, Majcherczyk, Kowalewski, Raczyński, Kruk, Gębski, Nowacki

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Zasłużona wygrana naszej drużyny. Chłopcy od początku spotkania narzuci swój styl gry, co chwila tworząc zagrożenie pod bramką rywali. Gratulujemy zespołowi kolejnego przekonywującego zwycięstwa.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Młodszego

Grupa srebrna 2011

Moravia Morawica 0–9 KKP Korona II

Bramki:  2x Włudyga, Barański, Sobczyński, Piróg, Paluch, Kot, Skotnicki, br samobójcza

KKP Korona: Orłowicz, Sobczyński, Kułaga, Piróg, Wrzecionowski, Paluch, Szymoniak, Włudyga, Kot, Skotnicki, Banasik , Dzierżak, Widłak, Wielgo, Półtorak, Barański, Branewicz.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Mecz z Moravią był naszym jednym z lepiej rozegranych meczy ligowych. Przez całe spotkanie realizujemy przedmeczowe zadania wyznaczone na to spotkanie. Dobrze działamy w fazach gry, podejmujemy odpowiednie decyzje. Działanie indywidualne i grupowe stoją na wysokim poziomie. Wygrywamy wiele gier 1×1. Szybko zdobywamy bramkę, przejmujemy kontrolę nad spotkaniem. Na przerwę schodzimy z wynikiem 5:0. W 2 połowie sytuacja nie ulega zmianie. To my kontrolujemy spotkanie, nie dopuszczamy zawodników Moravii do naszego pola karnego. Szybko operujemy piłką zdobywając przestrzeń co przekłada się na wiele sytuacji pod bramką Moravii. W drugiej odsłonie dokładamy jeszcze 4 gole i wysoko wygrywamy to spotkanie.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

Grupa brązowa 2011

KKP Korona III 14–0 Piast Chęciny

Bramki: 4x Kowalski,  2x Szustak, 2x Żesławski, Wicha, Kozera, Widliński, Gawlik, Marcinkowski, Sztuka.

KKP Korona: Kozera, Szustak, Żesławski,  Widliński,  Baran,Bień, Marcinkowski, Ocetek, Cisak, Prędotka, Musiał , Wicha, Szostak, Kowalik, Iwan, Sztuka, Gawlik, Kowalski.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Do meczu przystępujemy zaangażowani oraz skupieni. Szybko zdobywamy bramkę, tworzymy wiele akcji, wysoko zakładamy pressing. Na przerwę schodzimy prowadząc 4:0. Druga połowa to już całkowita dominacja naszej drużyny. Dobrze działa faza budowania gry oraz  nasza skuteczność stoi na wysokim poziomie. Mecz kończymy wysokim zwycięstwem oraz bez straconej bramki.

Facebook