Kolejne zwycięstwa w Młodziku Starszym

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego nabiera rumieńców. Kolejne mecze pokazują, że nasze zespoły są w dobrej formie, ale brakuje czasem koncentracji. Dzięki temu jednak mamy emocje do samego końca.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

KKP Korona I 2-1 Baszta Rytwiany

Bramki: Fornalczyk (Kaczmarczyk), Ostrowski (Nowak)

KKP Korona I: Bartusiak, Kaczmarczyk, Fornalczyk, Frankowicz, Ostrowski, Piekoszewski, Płaza, Wojdalski, Nowak, Szymczuch, Chochulski Sikora, Chłopek.

Trener Paweł Mech i Patryk Bednarski: W pierwszej połowie całkowicie kontrolowaliśmy spotkanie. Długo utrzymywaliśmy się przy piłce na połowie przeciwnika, co przełożyło się na strzeloną bramkę po świetnej koronkowej akcji. Już w pierwszej połowie powinniśmy zamknąć to spotkanie, ale po dobrych akcjach piłka niestety nie znajdowała drogi do bramki. Po zmianie stron obraz gry nieoczekiwanie się zmienił. W naszej grze było zbyt dużo niedokładności i nonszalancji co wykorzysta rywal i po wrzutce w pole karne w zamieszaniu zawodnik Baszty doprowadził do wyrównania. Zespół jakby uświadomił sobie, że zwycięstwo oddala się z każdą minutą natomiast cały czas z dużą determinacją dążyliśmy do zwycięstwa. Na kilka minut przed końcem Oliwier Ostrowski pokonuje bramkarza gości znakomitym strzałem w okienko bramki. Brawo za walkę do samego końca.

Star Starachowice 3-4 KKP Korona II

Bramki: Dudek, Kózka, Czekaj, Grad

KKP Korona: Kukla, Mikina, Czekaj, Domagała, Grad, Gębski, Wira, Dudek, Kózka, Latałą

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Mecz w Starachowicach miał dwa oblicza. W pierwszej połowie nasza gra stała na bardzo wysokim poziomie i na przerwę schodziliśmy z przewagą 3 bramek. W drugiej części spotkania jakość naszych działań spadła co skutkowało stratą bramek i nerwową końcówką. Gratulujemy chłopcom zwycięstwa.

Kszo Ostrowiec  1:0  KKP Korona  III

Skład: Janik  Matczak  Łach  Lisowski  Mrozik  Gonciarz Kasperek 8 Nawara Pokrzepa  Daleszak  Kułak  Sobótka  Kasprzyk  Syska Syncerz  Smolarczyk  Walo

Trener Paweł Mech i Tomasz Detka: Za nami kolejny mecz ligowy na ciężkim terenie w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tego dnia silny wiatr nie pomagał, w grze w piłkę.  Na boisku  panował chaos, nie utrzymywaliśmy się przy piłce,  a kolejną bramkę tracimy po rzucie karnym. Musimy jak najszybciej przeanalizować naszą grę i wyciągnąć wnioski z tego spotkania.

Facebook