Kolejne udane mecze Młodzików Starszych

Liga zbliża się do końca i najważniejsze rozstrzygnięcia za nami. W tej kategorii wiekowej sięgamy po złoto i brąz za co należą się ogromne gratulacje!

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

KKP Korona I 11-0 PAS Skarżysko-Kamienna

Bramki: 2xGrad, 2xZajęcki, 2xRaczyński, Czekaj, Szczepanik, Latała, Kózka, samobójcza.

Skład KKP Korona: Marcin Kukla, Patryk Pedrycz, Igor Wira, Jakub Kruk, Antoni Paluch, Olivier Latała, Mikołaj Kowalewski, Piotr Raczyński, Maciej Szczepanik, Jakub Tomaszewski, Adam Kózka, Franciszek Grad, Mikołaj Zajęcki, Piotr Mikina, Michał Domagała, Franciszek Czekaj.

Trener Michał Kostucha, Michał Stachura: Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Dobrze funkcjonowaliśmy w grze obronnej, a nasza skuteczność pod bramką przeciwnika była na bardzo wysokim poziomie. Gratulacje dla zespołu.

Wisła Sandomierz 3–3 KKP Korona II

Bramki: Kot, Włudyga, Piróg

KKP Korona: Sobczyński, Orłowicz, Barański, Kierzkowski, Branewicz, Wielgo, Kułaga, Kot, Piróg, Skotnicki, Długosz, Wrzecionowski, Widłak, Żesławski, Marcinkowski, Włudyga, Kierzkowski, Paluch.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: To chyba najsłabszy mecz w naszym wykonaniu w tej rundzie. W 1 połowie popełniamy proste błędy , podejmujemy złe decyzje co przekłada się na stracone 2 bramki i problem z budowaniem gry. Dodatkowo również nie wykorzystujemy sytuacji pod bramką przeciwnika. 2 połowa to już lepsza gra naszego zespołu. Potrafimy odwrócić losy spotkania na naszą korzyść i stwarzać sobie kolejne sytuacje do podwyższenia wyniku. W końcowej fazie spotkania to zawodnicy Wisły wykorzystują nasze gapiostwo i doprowadzają do remisu. Szkoda spotkania, które pomimo , że było słabe z naszej strony to przy mniejszej ilości błędów i lepszej skuteczności mogliśmy wygrać . Musimy szczególnie zwrócić uwagę na lepsze zachowanie pod bramką przeciwnika, gdzie tworzymy 3-4 sytuacje 100- procentowe do zdobycia bramki i ich nie wykorzystujemy.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Starszego

KKP Korona III 2–2 Orlęta Kielce

Bramki: Żesławski, Kozera

KKP Korona: Szymoniak, Zbróg, Półtorak, Detka , Bień, Kozera, Musiał, Józefik, Żesławski, Marcinkowski, Długosz, Włudyga, Borkowski, Cieślak.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Dobre spotkanie w naszym wykonaniu. W 1 połowie stwarzamy sobie 2 sytuacje 100 – procentowe których niestety nie zamieniamy na bramki. Dobrze funkcjonujemy w ataku jak i obronie. Ostatecznie remisujemy to spotkanie . W przeciągu całego meczu to my stworzyliśmy sobie więcej okazji do zdobycia bramki , niestety tego dnia nasza skuteczność nie była naszym najmocniejszym punktem.

DAP Kielce 0-2 KKP Korona III

Bramki: Kozera, Detka

KKP Korona: Szymoniak, Półtorak, Detka , Bień, Kozera, Musiał, Józefik, Żesławski, Marcinkowski, Długosz, Włudyga, Wołoszyn, Kierzkowski, Widliński.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Mecz z DAP-em nie należał do najlepszych z naszej strony. Od samego początku brakuje nam dobrych decyzji , mamy problemy z budowaniem akcji. Nasza słaba postawa przekłada się na małą ilość groźnych sytuacji pod bramką przeciwnika. 2 połowa to już poprawa naszej gry. Wywieramy presję na przeciwniku, nasze zaangażowanie oraz decyzje boiskowe są na wyższym poziomie niż to było w 1 połowie. W przeciągu całej 2 połowy stwarzamy sporo sytuacji bramkowych z których wykorzystujemy dwie i wygrywamy to spotkanie.

Facebook