Kolejne gry kontrolne Młodzików i Orlików

Grupy z rocznika 2011 i 2012 rozegrały kolejne gry kontrolne. Jak wypadły w spotkaniu wewnętrznym oraz z innymi rywalami? Zapraszamy do krótkiej relacji.

Gr. srebrna 2011

KKP Korona 2011 srebrna I – KKP Korona 2010 srebrna I

KKP Korona: Banasik, Barański, Branewicz, Dzierżak, Gawlik, Wrzecionowski, Piróg, Kierzkowski, Kot, Kułaga, Skotnicki, Orłowicz,Paluch, Półtorak, Sobczyński, Straszewski, Szymoniak, Widłak, Wielgo, Włudyga, Detka,  Sztuka, Iwan, Kowalski.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: W sobotę rozegraliśmy gry wewnętrzne z grupą srebrną 2010. W 1 meczu przegrywamy 1:4.  W 1 połowie pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony. Na początku szybko tracimy gola by następnie szybko uporządkować naszą grę. Stosujemy wysoki pressing, co przekłada się na wiele odbiorów piłki. W fazie budowania stosując działania indywidualne jak i grupowe tworzymy wiele składnych akcji. Pomimo kilku dobrych okazji nie jesteśmy w stanie zdobyć gola. Na początku 2 połowy przesypiamy kilku minut, popełniamy proste błędy co przekłada się na szybko stracone  bramki.  Musimy przestrzegać się przed prostymi błędami oraz być bardziej skoncentrowani od pierwszej do ostatniej minuty w następnych spotkaniach.

KKP Korona 2011 srebrna II – KKP Korona 2010 srebrna II

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Mecz rozgrywamy podczas ciągłych opadów śniegu . Zaśnieżone boisko przełożyło się na proste błędy i wiele przypadku na boisku. Chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Stworzyliśmy sobie wiele akcji w ofensywnie, które przełożyły się na 3 gole z naszej strony. Nie wystrzegliśmy się również błędów co skutkowało straconymi golami.

Grupa 2011 brązowa

KKP Korona 3–2 Orlęta Kielce

KKP Korona: Zbróg, Kozera, Cielibała, Kowalik, Szustak, Józefik, Żesławski, Wicha, Cieślak, Długosz, Widliński

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Był to udany mecz w naszym wykonaniu. Wygyrwaliśmy wiele gier 1×1 w ataku jak i w obronie. Chłopcy dobrze realizowali założenia odnośnie otwarcia gry. Potrafiliśmy szybko przemieścić się do strefy wysokiej i tworzyć zagrożenie pod bramką przeciwnika. W najbliższym czasie musimy popracować nad odpowiednim ustawieniem i działaniami w bronieniu.

Gr. 2012 brązowa

KKP Korona – Piast Chęciny

Bramki: Ołownia, Makowski, Chmielewski, Różycki, Krzysiek, Kwiecień, Loranty

Skład: Kępski, Makowski, Krzysiek, Różycki, Loranty, Chmielewski, Czerwiec, Ołownia, Kwiecień, Owsiany, Migaszewski, Kozłowski.

Trenerzy Marek Parzyszek i Karol Styrcz: Spotkały się drużyny o podobnych umiejętnościach piłkarskich. Cieszy to że chłopcy poczynili postępy w rozgrywaniu piłki (od otwarcia) i małymi kroczkami coraz lepiej organizują się w grze.

Dziękujemy drużynie Piasta za przyjazd

Facebook