Kolejna świetna kolejka ligowa Młodzików Starszych

Trzy mecze i trzy wygrane, czy to już tradycja dla naszych Młodzików Starszych? Tego nie wiemy bo piłka bywa przewrotna, ale nie mamy nic przeciwko, żeby taki stan rzeczy utrzymywał się już do końca ligi.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Gr. złota 2011

PAS Skarżysko 0-10 KKP Korona

Bramki:3xsamobójcza, 2xDudek, Grad, Bębenek, Latała, Kózka, Paluch.

KKP Korona: Patryk Pedrycz, Marcin Kukla, Olaf Bębenek ,Karol Majcherczyk, Franciszek Grad, Adam Kózka, Aleks Gębski, Franciszek Czekaj, Jakub Dzigman, Piotr Raczyński, Jan Dudek, Olivier Latała, Igor Wira, Maciej Szczepanik, Piotr Mikina, Antoni Paluch, Mikołaj Zajęcki.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura, Marcin Gawron: Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Chłopcy od początku spotkania narzucili swój styl gry, często atakując bramkę przeciwnika. Mimo niskiej obrony zespołu rywali nasza drużyna dzięki odpowiednim działaniom indywidualnym i grupowym potrafiła stworzyć sobie sytuacje bramkowe. Gratulujemy naszemu zespołowi dobrego występu i zasłużonego zwycięstwa.

Gr. srebrna 2011

KKP Korona II 4–0 Wisła Sandomierz

Bramki: Szymoniak, Kot, Paluch, Długosz

KKP Korona: Widłak, Straszewski, Sobczyński, Kierzkowski, Orłowicz, Branewicz, Banasik, Barański, Kułaga, Wielgo, Szymoniak, Kot, Skotnicki, Piróg, Długosz, Wrzecionowski, Paluch, Włudyga.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Pierwsza połowa nie była najlepsza w naszym wykonaniu.  Graliśmy zbyt chaotycznie, na za wiele pozwalaliśmy przeciwnikowi.  To my jednak na przerwę schodzimy po bramce zdobytej z rzutu rożnego. Druga połowa, to już zdecydowanie lepsza gra naszego zespołu. Gramy uważnie w obronie, konsekwentnie realizujemy założenia na drugą połowę i to my mamy mecz pod kontrolą. W przeciągu całej drugiej połowy tworzymy sporo sytuacji bramkowych i nie pozwalamy na zbyt wiele przeciwnikowi. Ostatecznie pewnie wygrywamy to spotkanie i czekamy na kolejne mecze ligowe.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Starszego

Gr. brązowa 2011

KKP Korona III 2–1 Moravia Morawica

Bramki: Detka, Bień

KKP Korona: Szymoniak, Zbróg, Kozera, Półtorak, Musiał, Baran, Kowalik, Hałka, Detka, Borkowski, Bień, Cieślak, Wołoszyn, Widliński, Żesławski, Marcinkowski.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Pierwsza część tego spotkania nie należy do udanych. Popełniamy proste błędy, brakuje pewności siebie w poczynaniach co wykorzystuje przeciwnik. Cieszy postawa Dawida w bramce , który ratuje nas do przerwy w kilku sytuacjach. Druga połowa to już zdecydowana poprawa w naszej grze. Od samego początku naciskamy na przeciwnika, tworzymy składne akcje i co chwilę tworzymy zagrożenie pod bramką Moravii. Jesteśmy zadowoleni z postawy zespołu w drugiej części meczu. Potrafimy odwrócić losy tego spotkania na naszą stronę i wygrać to spotkanie.

 

 

 

 

Facebook