KKP Korona Kielce zwycięzcą KWADrat Cup

W dniach 22-23 listopada 2025 roku w Końskich odbył się dwudniowy turniej KWADrat Cup, w którym nasza drużyna pokazała znakomitą formę i zasłużenie zdobyła pierwsze miejsce.

Wyniki turniejowe:

KKP Korona 1:0 Industria Korona Kielce – bramka: Sotniczuk
KKP Korona 1:0 Star Starachowice – bramka: Napora
KKP Korona 0:0 Białe Orły Warszawa
KKP Korona 1:0 Ceramika II Opoczno – bramka: Nowak
KKP Korona 1:0 Lechia Tomaszów Mazowiecki – bramka: Nowak
KKP Korona 2:2 Ceramika I Opoczno – bramki: Nowak, Sorbian

Ćwierćfinał: KKP Korona 1:0 Avia Świdnik – bramka: Frejlich
Półfinał: KKP Korona 2:1 Lechia Tomaszów Mazowiecki – bramki: Sorbian x2
Finał: KKP Korona 1:0 Drukarz Warszawa – bramka: Sorbian

Nagrody indywidualne:

MVP turnieju: Michał Chrobot
MVP drużyny: Adam Sorbian

Skład zespołu: Chrobot Michał, Czarnecki Michał, Frejlich Antoni, Gonciarz Tomasz, Januszewski Żenia, Kaleta Kacper, Kępa Piotr, Kleszowski Cyprian, Ludwinek Krzysztof, Napora Leon, Nowak Damian, Skorupa Filip, Socha Filip, Sorbian Adam, Sotniczuk Bartosz

Trenerzy Karol Nieszporek i Paweł Mech podsumowali:
„Po rozgrywkach ligowych przyszedł czas na udział w dwudniowych zmaganiach KWADrat Cup i mamy po nich kolejne powody do uśmiechu. Zasłużenie wygrywamy cały turniej, nie przegrywając ani jednego meczu i tylko dwukrotnie remisując. Bardzo dobra gra w obronie sprawiła, że przez około 240 minut rywalizacji straciliśmy zaledwie 3 bramki, i to wyłącznie po stałych fragmentach. Brawo chłopcy, świetna robota! Jesteśmy z Was niesamowicie dumni.”

Facebook