Kanonada w wykonaniu Trampkarzy Starszych

Niezwykłą skutecznością popisali się nasi Trampkarze Starsi, którzy w dwóch spotkaniach strzelili aż 28 bramek nie tracąc przy tym żadnej. Oby tak wysoka forma utrzymywała się w kolejnych meczach o punkty.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

Gr. popołudniowa 2008

Neptun Końskie 0-12 KKP Korona I

Bramki: Alan Kośmicki 3,Jacek Bilski 3,Wiktor Skowroński, Natanel Jaros, Marcel Dębiec 2, Eryk Stachurski, 1 samobójcza.

Asysty: Maciej Wypych 3, Natanel Jaros, Wiktor Skowroński, Kuba Iwan.

Trener Rafał Kruk: To był dobry mecz w naszym wykonaniu, gdzie wykazaliśmy się ogromną skutecznością. Dziękuje drużynie za wysiłek włożony w spotkanie, a przed nami kolejne wyzwania.

Kl. sportowa 2009 +2008

KKP Korona II 16–0 Victoria Skalbmierz

Bramki: Bojek 8, Błaszczyk 2, Hańćko, Piotrowski, Krakowiak, Ocios, Kubicki, Żyła

Asysty: Kwiatek 4, Ocios 3, Gołacki 3, Żyła 2, Piotrowski, Sadłocha, Hańćko, Bojek

Skład: Domagała, Gołacki, Żyła, Kwiatek, Bojek, Sadłocha, Błaszczyk, Kubicki,  Kwiatkowski, Moczulis, Hańćko, Krakowiak, Ocios, Piotrowski

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Dobry start w naszym wykonaniu, przede wszystkim trzeba pochwalić chłopców że zagrali drużynowo i trzymali poziom przez cały przebieg spotkania. Wysoka koncentracja, szybka i składna gra oraz wysoka skuteczność pod bramką rywala. Dobry prognostyk przed kolejnymi meczami ligowymi, ale chłopcy muszą cały czas pamiętać o ciężkiej pracy na treningach i dawaniu z siebie wszystkiego co najlepsze w każdej minucie spotkania.

Facebook