Juniorzy w dobrej formie

Juniorzy Starsi wykonali swoje zadanie i odnieśli pewną trzecią wygraną z rzędu. Kolejne 3 punkty dołożyli podopieczni Macieja Kwiatkowskiego i Karola Nieszporka. Natomiast nasza „trójka” uległa w derbowym meczu.

Świętokrzyska I Liga Juniora Starszego

KKP Korona 4–0 Neptun Końskie

Bramki: Bilski x2, Schie, Kawalec

Skład: Piasny, Susło, Kawalec, Skrzyniarz, Biernacki, Śliwa, Olesiński, Bilski, Kijewicz, Pabis, Biernacki Antonio oraz Cygan, Schie, Rozmus, Wójcik

Trenerzy Michał Stachura: Dobry mecz w naszym wykonaniu. Przez całe spotkanie dominowaliśmy nad przeciwnikiem kontrolując działania w każdej fazie gry. Jedynie czego możemy żałować to mnóstwo nie wykorzystanych sytuacji bramkowych których mieliśmy w tym meczu bardzo dużo. Gratuluje drużynie zwycięstwa.

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

KKP Korona II 2-0 Kszo Ostrowiec

Bramki: Kaczmarczyk, Myszyński

Asysty: Dębiec, Czarnecki

Skład: Pietrzyca, Nosek, – Krzyżanowski, Dębiec, Czarnowski, Kaczmarczyk, Kochanowski, Czarnecki, Nowak, Gumienny, Jakubowski E., Węgrzyn, Wójcik, Myszyński, Kruszyński, Cygan

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Już w pierwszej połowie powinniśmy zamknąć mecz, jednak skuteczność pod bramką przeciwnika była bardzo zła. Przez to w drugiej połowie rywal miał sytuacje aby wyrównać. Dopiero w końcówce strzelamy drugą bramkę i do końca meczu nic ciekawego już się nie wydarzyło. Mecz o niskiej intensywności i słabej skuteczności z naszej strony.

Korona S.A 4-0 KKP Korona III

Trener Sławomir Łukawski: Wyjazdowe spotkanie z liderem naszej ligi z korzystnym wynikiem końcowym dla gospodarzy. Były momenty dobrej gry i próby stwarzania sytuacji bramkowych, ale rywale byli znacznie skuteczniejsi. Zbyt szybko pozbywaliśmy się piłki i w rywalizacji 1×1 (w ataku)  nie potrafiliśmy zdobywać przestrzeni. Dobrze w kilku sytuacjach zachowali się nasi bramkarze. Gratulacje dla przeciwników.

Facebook