Juniorzy Starsi z 9 wygraną z rzędu

W ŚLJS nasi zawodnicy nie mają sobie równych i odnieśli kolejne dziewiąte już zwycięstwo. Słabszą postawę zanotowali młodsi zawodnicy, którzy nie wywalczyli punktów w minionej kolejce ligowej.

Świętokrzyska I liga Juniora Starszego

KKP Korona 6–1 Łysica Bodzentyn

Bramki: Bilski x2, Wójcik, Pabis, Bryła, sam

Trenerzy Michał Stachura: Dziewiąte zwycięstwo z rzędu naszego zespołu. Pierwsza połowa to bardzo dobra gra zwieńczona pięcioma trafieniami. W drugiej części meczu graliśmy zbyt nonszalancko przez co jakość naszej gry spadła chodź mimo to powinniśmy zdobyć kilka bramek więcej. Gratuluję drużynie kolejnej wygranej.

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

Kszo Ostrowiec 5-4 KKP Korona II

Bramki: Sikorski 2, Myszyński, Krzyżanowski

Asysty: Myszyński 2, Ocios

Skład: Pietrzyca, – Dębiec, Czarnowski, Kochanowski, Nowak, Myszyński, Sikorski, Robak, Bator, Kaczmarczyk, Rozmus, Wójcik, Susło, Mordon, Ksel, Krzyżanowski, Ocios

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu, gramy fatalnie w obronie i tracimy bramki po serii błędów całej drużyny. Rywal był bardziej zdeterminowany i skuteczny pod naszą bramką. Wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3, 4:3 i w ostatnich dwóch minutach tracimy dwie bramki i przegrywamy spotkanie w kompromitujący sposób.

KKP Korona III 0-6 Korona S.A

Trener Sławomir Łukawski: Podjęliśmy walkę tylko w pierwszej połowie, w której mieliśmy swoje szanse bramkowe. Otwarta gra i błędy popełnione szczególnie w fazie przejściowej, gdzie traciliśmy pierwszą piłkę po odbiorze, doprowadziły do kolejnych straconych goli. Goście wygrali zasłużenie, udowodniając że nie przypadkową są liderami grupy

 

Facebook