Juniorzy Starsi nie do zatrzymania

To już szósta z rzędu wygrana naszych Juniorów Starszych, którzy pewnie zmierzają po mistrzostwo w Świętokrzyskiej I Lidze Juniora Starszego.

Świętokrzyska I Liga Juniora Starszego

Moravia Morawica 0-7 KKP Korona

Bramki: Śliwa x3, Majchrzyk, Bilski, Dąbrowski, Wójcik

Skład: Piasny, Dąbrowski, Kawalec, Skrzyniarz, Biernacki, Śliwa, Olesiński, Bilski, Iwan, Pabis, Majchrzyk oraz Białek, Ciężarkiewicz,  Wójcik, Pietrzykowski

Trenerzy Michał Stachura: Dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Chociaż początek spotkania był w naszym wykonaniu nieco ospały, to z minuty na minutę nasza gra wyglądała coraz lepiej co udokumentowaliśmy 7 bramkami. Gratulujemy drużynie zasłużonego zwycięstwa.

Świętokrzyska I liga Juniora Młodszego

Korona S.A 3-1 KKP Korona II

Bramka: Myszyński

Trenerzy Maciej Kwiatkowski i Karol Nieszporek: Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, bo już w 4 min po szybkim wznowieniu z autu świetnie zachował się w polu karnym Kasper Myszyński i wyszliśmy na prowadzenie. Obrona niska i dość duża przewaga z gry gospodarzy, mimo to wynik w pierwszej odsłonie nie uległ zmianie. Tuż po wznowieniu gry, rzut karny zamieniony na gola. Od tego momentu gra staję się bardzo otwarta, stwarzamy sytuacje bramkowe i też narażamy się na kontry, które przeciwnicy wykorzystali.  Dobre zawody rozegrał nasz bramkarz Mateusz Pietrzyca rocznik 2009. Przy odrobinie lepszej skuteczności w końcówce meczu mogliśmy strzelić przynajmniej jedną bramkę.

Facebook