Juniorzy na zwycięskiej ścieżce

Kolejna bardzo udana kolejka ligowa w wykonaniu naszych Juniorów, którzy na dziewięć możliwych punktów zgarnęli siedem.

Świętokrzyska I Liga Juniora Starszego

KKP Korona 1–0 GKS Nowiny

Bramka: Pabis

Skład: Kubicki, Kościelecki, Grątkiewicz, Pabis, Orłowicz, Sternak, Kozubek, Kijewicz, Foks, Lechowicz oraz  Olesiński, Wieczorek, Śliwa, Skrzyniarz, Bilski

Trener Michał Stachura: Po zaciętym spotkaniu udaję nam się zdobyć komplet punktów. Okresy bardzo dobrej gry przeplatane były słabszymi momentami co na pewno musimy poprawić w kolejnych meczach. Nasza drużyna grając w drugiej połowie w osłabieniu po czerwonej kartce naszego zawodnika zagrała z ogromnym zaangażowaniem co przełożyło się na ostateczne zwycięstwo. Gratulacje dla całego zespołu.

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

Pogoń Staszów 1-3 KKP Korona

Bramki: Nowiński, Nowiński as. Kościelecki, Nowiński as. Foks

Skład: Palacz, Bator, Długosz, Biernacki, Bryła, Sala, Kościelecki , Stępień, Nowiński, Kijewicz, Pabis oraz  Vyshniak, Cygan, Fiuk, Majka, Rozmus, Foks, Mieszczankowski

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Nasza drużyna po raz kolejny zdobywa komplet punktów. Wynik spotkania nie oddaje jego przebiegu a w szczególności pierwszej połowy w której powinniśmy zdobyć zdecydowanie więcej bramek. W drugiej części gramy zbyt chaotycznie i nerwowo na co wpływ mają także niezrozumiałe decyzję sędziego. Jesteśmy jednak dumni z postawy zespołu który dążył za wszelką cenę do podwyższenia rezultatu i zwycięstwa. Gratulację.

Okręgowa Liga Juniora Młodszego

PUKS Deko Włoszczowa 1-1 KKP Korona II

Trener Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec: Pomimo wielu sytuacji pod bramką przeciwnika nie udaje wywieźć nam się kompletu punktów. Bardzo żałujemy tego spotkania bo mogło ono zakończyć się dla nas zwycięstwem.

Facebook