Jesteśmy w barażach CLJ U-15!

Klasa sportowa rocznika 2009 postawiła kropkę nad „i” w meczu ze Starem Starachowice i zapewniła sobie grę w barażach do CLJ U-15. Ze świetnej strony pokazała się także grupa popołudniowa trenera Jesiołowskiego i Słabiaka, która w derbach Kielc pokonała DAP 7-3.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona II 6–0 Neptun Końskie

Bramki: Sikorski 3, Malinowski 2, Ksel

Asysty: Krzemiński

Skład: Nosek, Ocios, Bracha, Krzemiński, Ksel, Sikorski, Majcherczyk, Łataś, Kasperkiewicz, Bieniek, Staniec, Jugo, Malinowski, Kubicki

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Od początku do końca kontrolowaliśmy mecz, szybko strzelone bramki dały nam dużo spokoju i systematycznie powiększaliśmy przewagę bramkową. Dobry mecz całej drużyny.

Stowarzyszenie Sport CK 2-1 KKP Korona I

Bramka: Bilski

Trener Rafał Kruk: Przegrywamy łatwy mecz niestety. Nie potrafimy wykorzystać swoich sytuacji. Drużyna gospodarzy zagrała dziś bardziej ambitnie od nas. My za to zagraliśmy dziś najsłabszy mecz w sezonie wiosennym. Musimy więcej walczyć w kolejnych spotkaniach. Sytuacja z ostatniej minuty przy stanie 1:1 będzie długo w pamięci kiedy nie strzelamy z rzutu karnego, a chwilę później przeciwnicy przeprowadzają ostatnią akcję i doprowadzają do zwycięstwa! Jest to porażka na własne życzenie. Trudno nie być złym po tym meczu. Chłopakom zabrakło niewiele, aby wygrać ale ciągle napastnikom brakowało tej przysłowiowej kropki nad i aby cieszyć się z gola. Za bardzo kombinowaliśmy pod bramką rywala. Napastnikom dziś po prostu zabrakło zimnej krwi. Gratuluje przeciwnej drużynie waleczności bo dzięki temu wyrwali nam z rąk 3 punkty.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

Star Starachowice 3-5 KKP Korona II

Bramki: Bojek 2, Hańćko, Żyła, Kwiatek

Asysty: Hańćko, Sadłocha, Piotrowski, Gołacki, Żyła

Skład: Domagała, Sadłocha, Moczulis, Hańćko, Krakowiak, Piotrowski, Kaleta, Błaszczyk, Biadun, Bojek, Kwiatek, Gołacki, Żyła, Michalski

Trener Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Mecz w którym oprócz rywalizacji z przeciwnikiem, również walczyliśmy z nawierzchnią boiska gospodarzy. Co chwilę nasz zawodnik przewracał się na bardzo śliskiej sztucznej nawierzchni. To wpływało na jakość naszej gry oraz indywidualne błędy, które skutkowały utratą bramek. Mimo tego, że do przerwy przegrywaliśmy 3:2, chłopcy potrafili się zmobilizować i przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Dzięki wygranej zapewniliśmy sobie awans do baraży o CLJ U-15.

KKP Korona I 7-3 DAP Kielce

Bramki: Malinowski x3, Mikos, Zarzycki, Cioroch, Kobierski

Trener Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Mecz od samego początku toczył się głównie w środku pola gdzie było dużo walki o piłkę. Graliśmy wysoko w obronie próbując cały czas prowadzić grę na połowie przeciwnika i to się udawało. Efektem było siedem skutecznych trafień naszego zespołu. Niestety popełniliśmy kilka niepotrzebnych niewymuszonych błędów w obronie i straciliśmy 3 bramki. Mecz wygrany dzięki dużej skuteczności tego dnia w ataku. Brawo Drużyna!

Facebook