INTERNATIONAL EKSTRALIGA TALENTÓW ROCZNIK 2014

Z bardzo dobrej strony zaprezentował się rocznik 2014 w Chełmku. W International Ekstralidze Talentów o końcowych miejscach decydował bilans bramkowy i tak KKP Korona I uplasował się na drugiej pozycji natomiast nasza „dwójka” zajęła piąte miejsce.

KKP KORONA I 5–1 SFS STANIĄTKI                        
Bramki: Kamola 2, Półchłopek, Sałkiewicz, Tomczyk

KKP KORONA I 1–0 BENIAMINEK RZESZÓW       
Bramka: Stopka

KKP KORONA I 4–0 FC WROCŁAW                                          
Bramki: Tomczyk 2, Kołodziej, Salkiewicz

KKP KORONA I 1–1 BANIK OSTRAVA                    
Bramka: Tomczyk

KKP KORONA I 1–4 ŚLĄSK WROCŁAW   
Bramka: Sałkiewicz

KKP KORONA I 1–1 WISŁA KRAKÓW                     
Bramka: Sałkiewicz

KKP KORONA  I: Cieplewicz Artur, Kamola Tadeusz, Kołodziej Wiktor, Pietrzykowski Kacper, Podsiadły Marcel, Półchłopek Ignacy, Sałkiewicz Wiktor, Stopka Jan, Tomczyk Jan.

KKP KORONA  II 0–3 GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ     

KKP KORONA  II 0–5 SFC OPAVA                                            

KKP KORONA II 1–4 SANDECJA NOWY SĄCZ      
Bramka: Pastuszka

KKP KORONA II 0–1 KS CHEŁMEK                                           

KKP KORONA II 3–1 BENIAMINEK KROSNO A   
Bramka: Kuliński 2, Pastuszka

KKP KORONA II 0–6 PARASOL WROCŁAW                          

KKP KORONA II 3–1 BENIAMINEK KROSNO B    
Bramka: Kolasa 3

KKP KORONA II: Borkowski Wojciech, Florecki Kacper, Kołodziej Wiktor, Kolasa Rafał, Kowalczyk Igor, Kozera Karol, Kuliński Antoni, Pastuszka Antoni.

Trenerzy Michał Sarek i Karol Nieszporek: Wartościowe gry szkoleniowe za Nami, nasze dwie drużyny miały okazję uczestniczyć w Międzynarodowym Turnieju rozegranym w Chełmku. Zespół KKP Korona Kielce I ostatecznie uplasował się na 2 miejscu – decydował bilans bramkowy. W każdym spotkaniu chłopcy prezentowali ogromne zaangażowanie. Rywalizacja z rówieśnikami z Krakowa, Wrocławia, Rzeszowa, Ostravy oraz Staniątek dostarczyła nam wiele odpowiedzi dotyczących poziomu na którym jesteśmy. W trakcie rozgrywek obejrzeliśmy wiele dobry fragmentów gry całego zespołu, zdarzały się również fragmenty spotkań, które pokazały nam jakie elementy wymagają poprawy. Wyróżnienie indywidualne powędrowało do rąk Tadeusza Kamoli.  Kolejne doświadczenia turniejowe zebrał zespół KKP Korona Kielce II, który rozegrał 7 spotkań z przeciwnikami prezentującymi różny poziom umiejętności piłkarskich. Pierwsze dwa spotkania nie należały do udanych jednak z każdym kolejnym meczem chłopcy prezentowali się coraz lepiej. Ostatecznie zespół uplasował się na 5 miejscu w grupie. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz wszystkim drużynom za sportową rywalizację na wysokim poziomie.

Facebook