INTENSYWNY POCZĄTEK ROKU SKRZATÓW ROCZNIKA 2015

Początek nowego roku to wiele wyzwań dla jednych z najmłodszych adeptów futbolu naszej Akademii. Podopieczni Trener Marysi oraz Marleny rozegrali wiele gier kontrolnych, ale też wzięli udział w półkoloniach zimowych, które odbyły się w ferie.

– Praca z tym rocznikiem to czysta przyjemność. Spoglądanie na postępy dzieciaków nie tylko piłkarskie, ale też te socjologiczne sprawia, że my, trenerzy jesteśmy podbudowani i czekamy na więcej. Półkolonie bardzo zżyły chłopców i jednocześnie nauczyły samodzielności i jeszcze lepszej współpracy w grupie, co już zaprocentowało na treningach – stwierdza trener Maria Tarczyńska.

Grupa złota

– Grupa złota robi ogromne postępy, które są widoczne gołym okiem. Chłopcy na sparingach realizują nasze założenia, starają się wprowadzać do gry to, na co zwracamy uwagę na treningach. W turnieju, którego to byliśmy organizatorami pokazali się z dobrej strony, ale jednak wiemy nad czym trzeba więcej popracować. Dużym zaskoczeniem był dla nas sparing z drużyną rocznika 2013 Spartakusa Daleszyce, która od dwóch lat czynnie bierze udział w rozgrywkach Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej- chłopcy pokazali ,,kawał” dobrej piłki, a jedyne czego im brakowało to fizyczność, co jest oczywiste, patrząc na fakt, że grali z chłopcami 2 lata starszymi. Cieszymy się z tak ogromnych postępów, ale też wiemy nad czym trzeba pracować by było jeszcze lepiej- podsumowuje trener Marlena Kasprzyk.

Sparingi

KKP Korona 2013 (grupa brązowa)-KKP Korona 2015

KKP Korona 2014 (grupa srebrna)- KKP Korona 2015

KKP Korona 2015- Spartakus Daleszyce 2013

Turniej Lewiatan CUP KKP Korona żółci, KKP Korona czerwoni, Radomiak Radom, Beniaminek Soccer School Iłża, Beniaminek Profbud Krosno, Kopalnia Talentów Moravia Morawica, Brain&Body Academy- mecze każdy z każdym

Spartakus Daleszyce 2013 (grupa rozgrywkowa)- KKP Korona 2015

Grupa srebrna

Trenerzy Maria Tarczyńska i Marlena Kasprzyk: Grupa srebrna rozegrała trzy sparingi- dwa w styczniu oraz jeden w lutym. Chłopcy coraz chętniej uczestniczą w grach kontrolnych, jednak frekwencja nadal nie jest wystarczająco wysoka. Zawodnicy coraz pewniej czują się na boisku, podejmują wiele pojedynków 1×1, pilnują pozycji (jest to grupa, której wychodzi to najlepiej), ale też są zaangażowani w grę, co cieszy najbardziej.

KKP Korona 2015 (grupa brązowa)- KKP Korona 2015 (grupa srebrna)

KKP Korona 2014 (grupa brązowa)- KKP Korona 2015

KKP Korona 2015 – Spartakus Daleszyce 2015

Grupa brązowa

Trenerzy Maria Tarczyńska i Marlena Kasprzyk: Grupa brązowa rozegrała dwa sparingi- po jednym w styczniu oraz lutym. Bardzo cieszy nas fakt, że chłopcy licznie przychodzą na treningi (zazwyczaj jest min. 18 zawodników), jednak sparingi nie cieszą się już tak dużym zainteresowaniem. Jest to najliczniejsza grupa, która to ma również najlepszą frekwencję na treningach. Chłopcy są systematyczni, zdyscyplinowani i z uśmiechem wychodzą z każdych zajęć, a to jest najważniejsze.

KKP Korona 2015 (grupa brązowa)- KKP Korona 2015 (grupa srebrna)

KKP Korona 2015 (grupa brązowa)- KKP Korona 2016

Facebook