Inauguracja Juniorów Młodszych na remis

Mimo dwubramkowego prowadzenia, podopieczni Łukasza Gągorowskiego i Jerzego Marca musieli po meczu zadowolić się jednym punktem.

Okręgowa Liga Juniora Młodszego

Deko Włoszczowa 2-2 KKP Korona II 
Bramki: Hubert Susło x2  

Skład: Mikołaj Jastrzębski, Dawid Pietrzykowski, Maksymilan Staniec, Kacper Cygan, Kamil Foks, Szymon Rozmus, Jan Bieniek, Piotr Dąbrowski, Hubert Susło, Oskar Płatek, Krzysztof Obara, Franciszek Brożyna, Kuba Czarnecki, Alex Luśnia, Emil Kostucha, Filip Stańczak, Szymon Żońca.  

​​​​​​Trener Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec: Mecz we Włoszczowie ułożył się dla nas bardzo dobrze, strzeliliśmy dwie bramki i kontrolowaliśmy spotkanie. Bardzo dobra gra w obronie jak również w ataku gdzie byliśmy aktywni co dało nam jeszcze kilka ciekawych akcji.  Druga połowa to już całkiem co innego, uprzedzałem, że musimy jak najmniej grać piłek w środek, ponieważ gospodarze mieli dobrych zawodników, a ponadto boisko było fatalne co w środku pola zawsze stwarza problemy. Niestety nie dostosowaliśmy się do tego i straciliśmy dwie bramki po przechwytach przeciwnika w środku pola.  
Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie, każdy na pewno chciał wygrać, ale nie zawsze się to udaje. Na wyróżnienie zasługuje Hubert Susło, który pracował za dwóch i strzelił bramki, a także Mikołaj Jastrzębski który w kilku sytuacjach zachował się bardzo dobrze i uchronił nas przed stratą bramki. 

Facebook