HAT –TRICK MŁODZIKÓW STARSZYCH W MINIONEJ KOLEJCE LIGOWEJ

Trzy spotkania i trzy zwycięstwa naszych Młodzików Starszych. Do tego strzelonych aż 17 bramek i tylko jedna stracona to pełny dorobek naszych zespołów z ostatnich 4 dni zmagań ligowych.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Orlęta Kielce 1-5 KKP Korona I

Bramki: Michalski 3, Kaczmarczyk, Kubicki

Asysty: Zawistowski, Kowalczyk, Ubozak

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Mecz derbowy pod nasze dyktando, trochę czasu minęło zanim zawodnicy przyzwyczaili się do nierównego boiska. Mimo trudnych warunków gry chłopcy starali się tworzyć składne akcję i systematycznie podwyższali wynik spotkania.

KKP Korona I 3–0 UKS Baćkowice

Bramki: Zawistowski, Biadun, Bracha

Asysty: Michalski

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Wynik meczu został ustalony już w pierwszej połowie spotkania. Ambitnie grający przeciwnik, nasza zbyt wolna gra oraz słaba skuteczność w drugiej połowie spowodowała, że ta część meczu skończyła się wynikiem bezbramkowym.

KKP Korona II 9-0 Champions Końskie

Bramki: MALINOWSKI 1, KWIATKOWSKI 2, KOBIERSKI 1, MIKOS 3, KRAWCZYK 1, ŁATAŚ 1

Trener Cezary Jesiołowski i Paweł Żmuda: Pierwsze 15 minut meczu było bezbramkowe, przeciwnik bronił się mocno rozbijając skutecznie nasze ataki. Od 15 minuty praktycznie zamknęliśmy przeciwnika na jego połowie boiska i to przyniosło 1 bramkę. Następnie “worek” się już rozwiązał, zaczęliśmy realizować w 100 % swoje założenia przedmeczowe efektem jest wysoka wygrana. Brawo Drużyna!

Facebook