Hat Trick Młodzików Starszych

Trzy mecze, trzy zwycięstwa, 14 strzelonych bramek i 0 straconych. To bilans rocznika 2011 z ostatniej kolejki ligowej. Brawo!

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

KKP Korona  8-0 OKS Opatów

Bramki: 3x Dudek, 3x Grad, 2x Zajęcki.

Skład KKP Korona: Marcin Kukla, Antoni Paluch, Igor Wira, Jakub Tomaszewski, Michał Domagała, Mikołaj Kowalewski, Olivier Latała, Piotr Mikina, Aleks Gębski,Tymoteusz Glibowski, Mikołaj Zajęcki, Jan Dudek, Jakub Kruk, Franciszek Grad,

Trener Michał Kostucha, Michał Stachura: Dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Chociaż początek spotkania był w naszym wykonaniu nieco ospały, to z minuty na minutę nasza gra wyglądała coraz lepiej co udokumentowaliśmy 8 bramkami.. Dobrze funkcjonowaliśmy w grze obronnej, a nasza skuteczność pod bramką przeciwnika była na wysokim poziomie. Gratulacje dla zespołu.

PAS Skarżysko 0–5 KKP Korona II

Bramki: Skotnicki, Kot, Barański, Sobczyński, Długosz

KKP Korona: Widłak, Sobczyński, Orłowicz, Branewicz, Barański, Kułaga, Wielgo, Szymoniak, Kot, Skotnicki, Piróg, Marcinkowski, Długosz, Kierzkowski.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: W pierwszej połowie, nasza gra nie wygląda najlepiej. Dobrze funkcjonujemy w otwarciu oraz budowaniu gry, mamy problemy w strefie wysokiej gdzie brakuje nam dokładności w działaniach. Stwarzamy sobie kilka okazji których nie wykorzystujemy. Druga połowa to już całkowita dominacja od samego początku. Co chwilę przedostajemy się w pole karne przeciwnika i mamy wiele sytuacji do zdobycia bramki. W przeciągu całej 2 połowy świetnie wyglądamy w pressingu i nie pozwalamy przeciwnikowi na zbyt wiele. Musimy popracować nad tym aby w najbliższych spotkaniach wyglądać na boisku tak dobrze jak  w drugiej odsłonie w Skarżysku.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Młodszego

KKP Korona III 1–0 FA Pińczów

Bramka: Detka

KKP Korona: Rębosz, Szymoniak, Zbróg, Półtorak, Detka , Żesławski, Marcinkowski, Baran, Bień, Hałka, Widliński, Cieślak, Borkowski, Wołoszyn, Kowalik, Branewicz.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: To nie było najlepsze spotkanie w naszym wykonaniu. Od początku w naszej grze brakuje dokładności oraz szybszego działania. Pomimo słabszej gry, jesteśmy w stanie stworzyć sporo sytuacji bramkowych. Przy lepszej skuteczności powinniśmy zamknąć mecz do przerwy. Niestety poprzez słabą skuteczność do samego końca wynik spotkania był sprawą otwartą. Ostatecznie udaje nam się wygrać i co cieszy, zachowujemy czyste konto.

Facebook