Gry kontrolne ze Stalą Rzeszów (2013 i 2014)

Grupa złota rocznika 2013 i 2014 udała się do Rzeszowa na gry kontrolne z tamtejszą Stalą. Chłopcy zaliczyli blisko dwie godziny gier boiskowych z silnym rywalem, co na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Gr. złota 2013

Stal Rzeszów – KKP Korona

Bramki dla KKP: Turek  x 3, Sotniczuk x 2, Matys x 2, Chrobot, Skorupa,  Miliutin

Skład: Chrobot Michał, Czarnecki Michał, Kaleta Kacper, Kępa Piotr, Kisiel Filip, Korski Jacek, Ludwinek Krzysztof, Matys Tomasz, Miliutin Ihor, Skorupa Filip, Socha Filip, Sotniczuk Batrosz, Turek Piotr

Komentarz trenerzy Michał Sarek i Karol Nieszporek: W sobotnie popołudnie chłopcy z grupy złotej rocznika 2013 udali się do Rzeszowa, by zagrać mecz kontrolny z miejscową Stalą. Było to bardzo wartościowe granie z bardzo dobrą drużyną i chłopcy zasługują na pochwałę za postawę w tym meczu. Zawodnicy podeszli do tego meczu bardzo zmotywowani i z odpowiednim poziomem zaangażowania, świetnie funkcjonowali w fazie otwarcia oraz budowania gry, czego efektem była duża liczba okazji do zdobycia bramek. Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy do Kielc.

Gr. złota 2014

Stal Rzeszów – KKP Korona

Bramki: Pietrzykowski 2, Kamola 2, Sałkiewicz 2, Kuliński 1

KKP Korona: Borkowski Wojciech, Januszewski Żenia, Kamola Tadeusz, Pietrzykowski Kacper, Sałkiewicz Wiktor, Podsiadły Marcel, Kołodziej Wiktor, Kuliński Antoni, Półchłopek Ignacy

KKP KORONA 2013/2014 Gr. złote – KKP KORONA 2013/2014 Gr. srebrne

Bramki: Socha 2, Florecki 2, Kowalczyk 2, Pastuszka A. 1, Pastuszka F. 2, Cieplewicz Artur, Stachera 2

KKP Korona: Florecki Kacper, Pastuszka Antoni, Pastuszka Franciszek, Hałdaś Mikołaj, Cieplewicz Artur, Stachera Krzysztof, Kowalczyk Igor, Kolasa Rafał, Socha Filip.

Trenerzy Michał Sarek i Karol Nieszporek: W ubiegły weekend zawodnicy z grupy złotej rozegrali kolejne gry kontrolne. Zespół został podzielony na dwie grupy. W pierwszym „wewnętrznym” pojedynku z kolegami z grup srebrnych chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze w przekroju całego spotkania. Wszyscy zawodnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem, odwagą oraz kreatywnością. Działania w ataku oraz bronieniu wyglądają coraz lepiej.

Druga grupa udała się do Rzeszowa aby zmierzyć się z zespołem Stali Rzeszów. Zespół bardzo dobrze wszedł w spotkanie zdobywając bardzo szybko 3 bramki. W ciągu całego spotkania obydwa zespoły grały bardzo ofensywnie czego efektem była duża liczba stworzonych sytuacji do zdobycia bramki. Rywalizacja z wymagającym przeciwnikiem pokazała w jakich obszarach należy pracować jeszcze mocniej. Z każdą kolejną grą widzimy progres w poczynaniach chłopców.

 

Facebook