Gry kontrolne Żaków Starszych

Grupa srebrna w niedzielny poranek udała się do Mniowa na turniej ŚZPN. Z racji, że 3 drużyny nie dotarły, podopieczni Łukasza Gągorowskiego i Łukasza Karwowskiego rozegrali grę kontrolną z gospodarzami. Natomiast grupa złota rozegrała trójmecz z BKSem Lublin i Orlętami Kielce.

Gr. złota 2015/ trójmecz

KKP Korona I – BKS Lublin

Bramki: Gołębiowski x4, Kania, Jamorski x2,

KKP Korona I – Orlęta Kielce

Bramki: Roszczypała, Kania x4, Jamorski

KKP Korona II – BKS Lublin

Bramka: Roszczypała

KKP Korona II – Orlęta Kielce

Bramki: Małkiewicz x6, Buras x2, Dziubiński, Wójcik

Skład: Tutaj, Kania, Salwa, Komorowski, Buras, Moćko, Gołębiowski, Paluch, Krężołek, Roszczypała, Wójcik, Dziubiński, Małkiewicz, Jamorski

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Mimo osłabień byliśmy dobrze zorganizowani, graliśmy szybko i dokładnie z czym przeciwnicy często sobie nie radzili. Na pewno działaliśmy zbyt mało aktywnie bez piłki co musimy poprawić. Sporo bramek strzeliliśmy dzięki dobrej grze w środku pola Wojtka Jamorskiego, który raz za razem znajdował dobrze ustawionych kolegów a Ci mogli ze spokojem wykańczać nasze akcję.  
Gratuluje drużynie dobrej gry i dziękuję za zaangażowanie. 

Gr. srebrna 2015/ Mecz kontrolny

Victoria Mniów – KKP Korona

Bramki: Lisowski, Sobaś x5, Bieniek, Buczkowski x2, Dziewirz x2, Bakalarz x2, Słoń, Kolasa x2

Skład: Kolasa, Sobaś, Dziewirz, Bieniek, Bakalarz, Buczkowski, Mizera, Słoń, Mika, Lisowski, Mech, Kleszowski, Kula, Chodorek

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Chłopcy powoli zaczynają swoją przygodę w systemie 7×7 i pierwsze minuty były dosyć nerwowe i chaotyczne. Jednak nasi zawodnicy szybko opanowali nerwy i zaczęli podejmować prawidłowe decyzje na boisku tak jak podczas treningu. Od razu przyniosło to zamierzony efekt w postaci przejęcia inicjatywy. Dzięki temu udało zdobyć się wiele pięknych bramek po składnych akcjach. Na pewno musimy popracować nad ustawieniem w obronie, ale cieszy dobra gra w ofensywie. Gratulacje dla drużyny.

Facebook