Gry kontrolne z GKSem Bełchatów

W minioną sobotę do Kielc zawitał zespół z Bełchatowa. Grupy złote 2012 i 2013 rozegrały z gośćmi serię gier kontrolnych.

Gr. złota 2012

KKP Korona 1-2 GKS Bełchatów

Bramki: Mark Karpenko 

Skład: Vyshniak – Redlica, Adamczyk, Jabłoński – Marzec, Karpenko, Ziółkowski, Bugaj – Zięba, Szczepański, Jończyk  

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz: Bardzo ciekawy sparing z mocnym przeciwnikiem. Pierwsza połowa to nieustanne ataki rywala, przespaliśmy początek i szybko przegrywaliśmy 2:0. Później zaczęliśmy atakować ale bez skutku. Druga połowa już na naszą korzyść, a bardzo dużo jakości do gry w ofensywie wnosił Oliwier Adamczyk, niepokoił raz za razem obrońców drużyny przeciwnej. W obronie również w drugiej odsłonie zagraliśmy lepiej. Strzelamy bramkę, ale niestety brakło czasu na wyrównanie.  Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie. 

Gr. złota 2013

KKP Korona –  GKS Bełchatów

Bramki dla KKP:  Sorbian 3, Napora 2, Skorupa 2, Nowak 2, Korski 2, Simkiewicz 2, Ludwinek 2, Socha 2,  Gonciarz, Frejlich,

Skład: Ferjlich Antoni, Gonciarz Tomasz, Januszewski Żenia, Korski Jacek, Kępa Piotr, Kleszowski Cyprian, Ludwniek Krzysztof, Matys Tomasz, Napora Leon, Nowak Damian, Simkiewicz Stanisław, Skorupa Filip, Socha Filip, Sorbian Adam

Komentarz trenerzy Karol Nieszporek i Karol Styrcz: Chłopcy rozegrali dobre spotkanie, w którym pokazali charakter, duże zaangażowanie oraz odpowiednią jakość działań piłkarskich. Jesteśmy zadowoleni z ich postawy w rywalizacji z dobrym zespołem z Bełchatowa, któremu serdecznie dziękujemy za przyjazd i ciekawą rywalizację.

 

 

Facebook