Gry kontrolne w Orlikach

Wiele sparingów rozegrali Orlicy w miniony weekend. Większość spotkań poszło po myśli naszych młodych piłkarzy. Zapraszamy do relacji.

Gr. złota 2013

KKP Korona – AGAPE Białołęka

Bramki dla KKP:  Nowak x 6, Napora x 5, Matys x 2, Ludwinek x 2, Simkiewicz x 2, Frejlich, Gonciarz

Skład: Frejlich Antoni ,Gonciarz Tomasz, Kępa Piotr, Kleszowski Cyprian, Ludwinek Krzysztof, Matys Tomasz, Napora Leon, Nowak Damian, Simkiewicz Stanisław, Skorupa Filip, Socha Filip, Sorbian Adam

Trenerzy Karol Nieszporek i Karol Styrcz: Chłopcy z grupy złotej mogli sprawdzić się na tle ekipy z Mazowsza i zaprezentowali w tym meczu z dobrej strony. Mieliśmy problem z otwarciem gry i nad tym elementem będziemy musieli mocniej popracować. Każdy z zawodników rozegrał sporą ilość minut na dużej intensywności. Dziękujemy za przyjazd!

Gr. srebrna 2013

KKP Korona – Polonia Białogon

Skład KKP:  Trela, Młynarczyk, Kałuża, Jagielski, Sobczak, Tarka, Krzemiński, Sikora, Ksel, Żyła, Wiórkiewicz

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski:  Dobry sparing, padło dużo pięknych bramek. Drużyna stanęła na wysokości zadania, realizując nasze założenia i plany na ten mecz. Dziękujemy za sparing drużynie Polonia Białogon.

KKP Korona – FA Jędrzejów                                                         

Skład KKP: Ciosek, Mojecki, Gil, Kudła, Łuczyński, Grajek, Piskulak, Pióro, Piecyk, Nasr Salama, Dąbrowski

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski:  Bardzo wymagający przeciwnik, który narzucił nam swoje tempo gry. Stwarzaliśmy sobie akcje podbramkowe, oddaliśmy dużo strzałów na bramkę ale bramkarz drużyny przeciwnej stanął na wysokości zadania. Natomiast w obronie popełnialiśmy proste błędy z czego FA Jędrzejów chętnie korzystał. Dziękujemy drużynie FA Jędrzejów za zaproszenie.

Gr. brązowa 2013/14

KKP Korona – Klonówka Masłów 2013/14

Skład:  Aleksander Urbanowski, Nikodem Kosecki, Gracjan Janyst, Roman Wojcieszek, Dominik Banakiewicz, Igor Szczepaniak, Piotr Wicha, Jacek Jung, Michał Jedliński, Marek Trojan, Daniel Błoński, Igor Cieślik, Adam Kowalski, Jan Pyczek, Franciszek Zając, Adrian Kuca, Oskar Klimas, Dorian Karczewski, Bartosz Lipski

Trenerzy Bartek Lewandowski i Kacper Kubicki: Gra była bardzo wyrównana. Obydwie drużyny  wykazywały dużą chęć do gry. Dobrze funkcjonowała  nasza gra z kontrataku, dzięki czemu strzeliliśmy kilka ładnych bramek. Kreowaliśmy sporo okazji bramkowych, wiele składnych akcji i odważnie graliśmy w pojedynkach 1×1. Dzięki zaangażowaniu do końca meczu, wygrywamy to spotkanie. Pomimo że popełniliśmy trochę błędów w defensywie, jesteśmy zadowoleni, że widać poprawę w elementach, na których skupialiśmy się ostatnio na treningach. Gratulacje dla całej drużyny.

Grupa złota 2014

Korona – NAF Nowiny 2013/14

Bramki: Solnica, 2x Koch, Kowalczyk 3x Florecki  3x Stachera , 3x Kozera, 2x Paluch,

Skład: :  Kacper Florecki ,  Karol Kozera,   Krzysztof Stachera, Igor Kowalczyk, Adam Paluch, Adrian Koch,  Mikołaj Stawczyk, Rafał Kolasa, Mikołaj Hałdaś

Trenerzy Paweł Mech Karol Dziedzic:  W sobotę rozegraliśmy kolejny mecz kontrolny z drużyna NAF Nowiny. Drużyna bardzo dobrze realizowała założenia przedmeczowe, konsekwentnie  i  po wypracowanych działaniach budowała grę, a wysoki pressing funkcjonował na wysokim poziomie. Cieszy nas również dobra  skuteczność pod bramką przeciwnika.

Grupa srebrna 2014

KKP Korona – FA Jędrzejów

KKP Korona – TOP SPIN Promnik

Skład: Wiórkiewicz, Kasperek, Nowak, Sikora, Bąk, Jekov, Szablicki, Kozłowski, Skrzypek, Migaszewski

Skład: Zygmunt, Piotrowski K, Piotrowski D, Dyk, Pyczek, Grzela, Kij, Jekov, Skrzypek, Synalski, Ksel, Nowak

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski: W sobotę o godz. 10:00 pierwszy mecz kontrolny chłopcy rozegrali w Jędrzejowie z FA Jędrzejów. Była to bardzo wartościowa gra z dobrym przeciwnikiem. Pierwsze 30 min. drużyna z Jędrzejowa kontrolowała spotkanie, w kolejnym etapie gry chłopcy grali agresywniej i gra się wyrównywała, co przełożyło się na stwarzanie sytuacji bramkowych, które były finalizowane. Tego dnia otwarcie gry nie było zadowalające i nad tym musimy pracować, żeby w kolejnych meczach nie robić prostych błędów, które kosztują utratą bramki. Chłopcom dziękuję za zaangażowanie a drużynie FA Jedrzejów za zaproszenie. Kolejne spotkanie chłopcy rozegrali w Kielcach z drużyną Top-Spin Promnik. W tym meczu praktycznie kontrowaliśmy całe spotkanie. Założenia były realizowanie; każdy z chłopców spisał się bardzo dobrze. Chłopcom dziękuję za zaangażowanie, a drużynie Top-Spin Promnik za przybycie do Kielc.

 

Facebook