Gry kontrolne rocznika 2015

W minionych dniach grupa złota i srebrna rocznika 2015 rozegrały kolejne wartościowe gry kontrolne. Tym razem podopieczni Łukasza Gągorowskiego i Łukasza Karwowskiego zmierzyli się z FA Nisko i Champions Kielce.

Grupa złota

KKP Korona I – FA Nisko I

Bramki: Bębenek, Kania, Kisiel x2, Komorowski x3, Mazur, Szczukiewicz x4

KKP Korona II – FA Nisko II

Bramki: Buras x3, Dziubiński x5, Jamorski, Gołębiowski x2, Krężołek x5, Kolan, x3, Raczkowski, Roszczypała x4, Tutaj x3

Skład: Bębenek, Buras, Dziubiński, Jamorski, Gołębiowski, Kania, Kisiel, Krężołek, Komorowski, Kolman, Mazur, Raczkowski, Roszczypała, Salwa, Szczukiewicz, Tutaj 

Trener Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Mecz na duży plus, od początku przeciwnik atakował nas przy polu karnym, ale dobrze z tego wychodziliśmy dzięki dobremu rozegraniu i sporej aktywności zawodników. Pod bramką przeciwnika graliśmy odważnie drużynowo i indywidualnie co pozwoliło nam strzelić sporo bramek. Szkoda tych straconych w bardzo prosty sposób, ale jak to w piłce dziecięcej to jest nie uniknione. Dziękujemy zawodnikom za super emocje i zaangażowanie.

Grupa srebrna

Champions Kielce rocznik 13/14/15 – KKP Korona

Bramki: Buczkowski x4, Mizera, Sałkiewicz x3

Skład: Bakalarz, Buczkowski, Góźdź, Ksel, Lisowski, Mech, Mizera, Pindral, Sałkiewicz, Trojan, Wydra

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Mecz ze starszymi kolegami nie był dla nas łatwy, staraliśmy się rozgrywać piłkę, ale bardzo często przeciwnik szybko doskakiwał i mieliśmy problem. Fajnie, że strzelamy bramki coraz częściej po akacjach drużynowych. Na pewno mamy mało spokoju pod bramką przeciwnika i uciekło nam kilka goli, ale na treningu będziemy chcieli to szybko poprawić. Chłopcy zagrali na maksa za co bardzo dziękujemy.

Facebook