Gry kontrolne rocznika 2015

W sobotni poranek grupa złota i srebrna rozegrała gry kontrolne z drużyną Orlęta Kielce. Podopieczni Łukasza Gągorowskiego i Łukasza Karwowskiego zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Gr. złota 2015

Orlęta Kielce – KKP Korona

Bramki: Bębenek, Kisiel, Kolman, Mazur x2, Roszczypała x3,

Orlęta Kielce II – KKP Korona II

Bramki: Dziubiński, Gołębiowski, Krężołek x3, Komorowski x3, Szymczuch x7, Palka x4

Skład: Bębenek, Buras, Dziubiński, Jamorski, Gołębiowski, Kania, Krężołek, Kisiel, Komorowski, Kolman, Mazur, Roszczypała, Salwa, Sosnowski, Szczukiewicz, Szymczuch, Palka.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Biorąc pod uwagę okres wakacyjny i średnią frekwencję na treningach, sparing możemy uznać za udany. Bramki zdobyte przez nasz zespół mogły podobać się kibicom, ponieważ nie było w nich przypadku i zostały w większości zdobyte po pięknych akcjach zespołowych lub indywidulanych. Na pewno musimy popracować nad otwarciem gry oraz lepszej organizacji w grze defensywnej. Dziękujemy chłopcom za walkę bo bardzo poważnie podeszli do meczu kontrolnego.

Gr. srebrna 2015

Orlęta Kielce – KKP Korona

Skład: Bakalarz, Buczkowski, Góźdź, Kolasa, Kleszowski, Ksel, Lisowski, Mech, Mika, Mizera, Moćko, Paluch, Pindral, Sałkiewicz, Słoń, Sobaś.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Chłopcy zostali podzieleni na 3 zespoły i każda „piątka” miała okazję zmierzyć się z zespołem Orląt. Nasze działania indywidualne stały na wysokim poziomie, na plus również decyzyjność zawodników, którzy nie zwlekali z oddaniem strzału lub dryblingiem. Cały czas jednak mamy problemy z grą 2×1 i 3×1 ponieważ zawodnicy nie zawsze podnoszą głowę i nie widzą lepiej ustawionych kolegów, dlatego nad tym skupimy się na najbliższych zajęciach.

Facebook