Gry kontrolne rocznika 2015

W dniu wczorajszym do Kielc zawitały drużyny Wisły Kraków oraz Brain Body Chmielnik. Dziękujemy gościom za przyjazd i wartościowe gry.

Gr. złota 2015

KKP Korona – Wisła Kraków 2014/15

Bramki: Kania x3, Kolman, Szczukiewicz x2, Szymczuch x2

KKP Korona – Wisła Kraków 2014/15

Bramki: Dziubiński, Jamorski, Gołębiowski x2, Krężołek x5, Komorowski x2, Małkiewicz x2, Mazur x2, Salwa

Skład: Bębenek, Buras, Dziubiński, Jamorski, Gołębiowski, Kania, Krężołek, Kisiel, Komorowski, Kolman, Małkiewicz, Mazur, Raczkowski, Roszczypała, Salwa, Szczukiewicz, Szymczuch, Tutaj.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Bardzo pożyteczny sparing z Wisłą Kraków która miała w swoim składzie kilku zawodników z 2014 rocznika i grali bardzo odważnie, technicznie ale i siłowo. My zagraliśmy całkiem dobrze, ale mieliśmy w kilku akcjach problem z silnym, celnym podaniem przez co traciliśmy bramki. Super zaangażowanie każdego zawodnika, wiele pięknych akcji i wiemy że idziemy jako drużyna w dobrym kierunku. Na wyróżnienie zasługuje Olek Kania, który indywidualnymi akcjami napędzał naszą grę.

Gr. srebrna 2015

KKP Korona – Brain Body Chmielnik

Bramki: Buczkowski x5, Krzysztoszek x2, Mizera, Moćko x3, Paluch, Sałkiewicz x2,

KKP Korona – Brain Body Chmielnik

Bramki: Chodorek, Góźdź x2, Kolasa x4, Kula x4, Ksel x6, Lisowski x2, Sałkiewicz, Słoń

Skład: Bakalarz, Buczkowski, Chodorek, Góźdź, Kolasa, Krzysztoszek, Kula, Ksel, Lisowski, Mech, Mizera, Moćko, Paluch, Sałkiewicz, Słoń.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Kolejny sparing za nami, gdzie widzimy progres naszych zawodników. Nasze działa indywidualne stały na wysokim poziomie. Na pewno musimy pracować dalej nad jakością naszych podań i przyjęć piłki oraz koncentracją w niektórych fragmentach spotkania. Dziękujemy drużynie za zaangażowanie.

Facebook