Gry kontrolne rocznika 2012 i 2013

Ciężki okres treningowy mają za sobą zawodnicy z rocznika 2012 i 2013, którzy odliczają już godziny do zbliżającej się ligi oraz gier turniejowych.

Gr. złota 2012

KKP Korona 6-1 Ruch Chorzów

Bramki: Karpenko X4, Marzec X2 

Skład: Warzecha, Jończyk, Jabłoński, Adamczyk, Redlica, Ziółkowski , Karpenko, Marzec, Marzec, Bugaj, Molasy, Stróżyk, Sorbian.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz: W piątkowy poranek chłopcy z rocznika 2012 rozegrali kolejny kontrolny mecz. Tym razem przeciwnikiem był zespół Ruchu Chorzów. Cieszy skuteczność i wypracowywane okazje, w tym meczu zdecydowanie lepiej wyglądaliśmy indywidualnie (w obronie i ataku). Dobrym impulsem jest to, że w zespole panuje dobra atmosfera. Kolejnym plusem jest debiut Adama Sorbiana w roczniku starszym, który szybko zyskał sympatię starszych kolegów.

Z Minuty na minutę wyglądaliśmy coraz lepiej. Przeciwnik na pewno był po obozie pełnym pracy i to też wpłynęło na przebieg gry. 

Gr. złota 2013

KKP Korona – Orlęta Kielce

Bramki dla KKP:  Turek x 5, Nowak x 4, Socha x 3, Sorbian x 2, Matys, Simkiewicz, Napora, Skorupa, Korski

Skład: Chrobot Michał, Gonciarz Tomasz, Korski Jacek, Kępa Piotr, Matys Tomasz, Napora Leon, Nowak Damian, Simkiewicz Stanisław, Skorupa Filip, Socha Filip, Sorbian Adam, Turek Piotr i Kacper Kudła

Komentarz trenerzy Karol Nieszporek i Karol Styrcz: W niedzielne bardzo gorące przedpołudnie chłopcy z grupy złotej 2013 mieli okazje spędzić rywalizując z rówieśnikami z Orląt i był to pojedynek, za który należą się pochwały. Zawodnicy starali się realizować przedmeczowe założenia, grali odważnie, a także dobrze wyglądali pod względem fizycznym w trudnych warunkach.

KKP Korona – STAR I Starachowice

Bramki dla KKP:  Januszewski x 5, Sorbian x 5, Gonciarz x 4, Simkiewicz x 3, Socha x 3, Napora x 2, Nowak x 2, Korski, Chrobot, Matys,

Skład: Chrobot Michał, Dominiak Oskar, Gonciarz Tomasz, Korski Jacek, Kępa Piotr, Kleszowski Cyprian, Matys Tomasz, Napora Leon, Nowak Damian, Simkiewicz Stanisław, Skorupa Filip, Socha Filip, Sorbian Adam, Januszewski Żenia

Komentarz trenerzy Karol Nieszporek i Karol Styrcz: Poniedziałek dla zawodników z grupy złotej był intensywny, najpierw pojechaliśmy do Starachowic, gdzie oprócz gry kontrolnej ze STARem, mieliśmy okazję się schłodzić i zintegrować w basenie. Po uzupełnieniu straconych kalorii wróciliśmy do Kielc i odbyliśmy trening. Nie jesteśmy zadowoleni z gry kontrolnej, zdarzyło nam się zbyt dużo prostych błędów. Były momenty dobrej gry, ale było ich zdecydowanie za mało.

Facebook