Gry kontrolne rocznika 2011

W miniony weekend do Kielc na gry kontrolne do grupy złotej i srebrnej zawitały zespoły Sportowiec Modlniczka, oraz starsi koledzy ze Spartakusa Daleszyce.

Gr. złota 2011

KKP Korona 6–0 SPORTOWIEC Modlniczka

Bramki: Kózka x3,Grad x2 ,Dudek.

KKP Korona: Kukla, Latała, Dzigman, Dudek, Gębski, Domagała, Czekaj, Grad, Wira, Zajęcki, Kuziel, Raczyński, Kózka, Kowalewski, Majcherczyk, Kruk, Nowacki, Gil,Glibowski.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Chłopcy od początku spotkania narzucili swój styl gry, często atakując bramkę przeciwnika. Mimo niskiej obrony zespołu rywali nasza drużyna dzięki odpowiednim działaniom indywidualnym i grupowym potrafiła stworzyć sobie sytuacje bramkowe. Jesteśmy zadowoleni także z odpowiedniego nastawienia chłopców dzięki któremu kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Gratulujemy naszemu zespołowi dobrego występu i zasłużonego zwycięstwa.

Gr. srebrna 2011

KKP Korona  2011 – Spartakus Daleszyce 2010  

Wynik: 10:0

Bramki: Szymoniak x2, Iwan x1. Branewicz x1, Widłak x2, Detka x2, Paluch x2

Skład KKP Korona: Banasik, Barański, Iwan, Kułaga, Piróg, Sobczyński, Straszewski, Widłak, Wielgo, Kierzkowski, Wrzecionowski, Paluch, Szymoniak, Orłowicz, Branewicz, Półtorak, Dzierżak, Detka, Gawlik, Kowalski,

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Kolejny dobry sparing w wykonaniu chłopców. Od samego początku napieraliśmy na przeciwnika, podejmowaliśmy odważne i mądre decyzje. Zdobyliśmy bramkę już w 1 minucie meczu co dodało nam pewności siebie. Potem grało się już łatwiej, co zaowocowało wieloma składnymi akcjami i pięknymi golami. Brawa dla chłopaków za zaangażowanie od pierwszej do ostatniej minuty. Dziękujemy rywalom za sparing i czekamy na kolejne.

Facebook