Gry kontrolne rocznika 2011, 2012 i 2013

Kolejne wartościowe gry za naszymi drużynami. Podopieczni Michała Kostuchy i Michała Stachury w Krakowie mieli okazję rozegrać trójmecz z Cracovią i Sandecją. W potyczce domowej z bardzo dobrej strony zaprezentowała się gr. złota rocznika 2013. Swoje mecze rozegrała także grupa srebrna i brązowa rocznika 2012.

Gr. złota 2011

KKP Korona 6–0 Sandecja Nowy Sącz

Bramki: Grad x3, Czekaj, Kowalewski, Kózka

KKP Korona 2–9 Cracovia Kraków 2:9

Bramki: Grad, Paluch

KKP Korona: Kukla, Dzigman, Gębski, Wira, Dudek, Czekaj, Domagała, Kózka, Grad, Raczyński, Kowalewski, Paluch

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Za nami bardzo wartościowy wyjazd do Krakowa. W pierwszym spotkaniu nasza drużyna rozegrała bardzo dobre spotkanie w którym jakość naszej gry stała na bardzo wysokim poziomie. W drugim spotkaniu tempo gry i efektywność naszych działań zdecydowanie spadła i jest do dla nas dobry materiał do dalszej pracy.

Gr. złota 2013

KKP Korona – FA Nisko

Bramki dla KKP: Turek x 10, Siekański x 3, Sotniczuk x 2, Kaleta x 2, Sajewski x 2, Sorbian, Korski, Miliutin

Skład: Coś Tymoteusz, Dominiak Oskar, Kaleta Kacper, Kępa Piotr, Korski Jacek, Matys Tomasz, Miliutin Ihor, Molęda Aleksander, Sajewski Patryk, Siekański Franciszek, Socha Filip, Sorbian Adam, Sotniczuk Bartosz, Turek Piotr

Komentarz trenerzy Michał Sarek i Karol Nieszporek:  Zawodnicy w meczu kontrolnym z FA Nisko zaprezentowali się z dobrej strony, stwarzali dużo sytuacji podbramkowych i je wykorzystywali. Zdarzały się też proste błędy, nad poprawą których będziemy pracować w najbliższych dniach. Dziękujemy ekipie z Niska za możliwość rywalizacji!

Gr. srebrna 2012

KKP Korona 17-0 Łazy Starachowice

Trener Marek Parzyszek i Karol Styrcz: Grupa srebrna nie dała żadnych szans przeciwnikowi. Byliśmy lepsi w każdym aspekcie gry. Stworzyliśmy mnóstwo sytuacji bramkowych, przeprowadziliśmy bardzo dużo ładnych akcji. Nasza gra mogła się podobać i widać, że chłopcy chcą dobrze grać i chcą się uczyć. Cieszy coraz lepsza organizacja gry i coraz lepsze zachowania boiskowe chłopców.

Gr. brązowa 2012

KKP Korona 3-4 Łazy  Starachowice

Trener Marek Parzyszek i Karol Styrcz: Choć to nasza drużyna prowadziła grę to doznaliśmy porażki. Nasi chłopcy widać, że robią coraz większe postępy i to oni nadawali ton w tej konfrontacji to jednak nie potrafili wykorzystać przewagi i zamienić stworzonych sytuacji na bramki. Na pewno bramkarz ze Starachowic był najlepszym zawodnikiem drużyny gości i to jego postawa znacząco przyczyniła się do naszej porażki. W naszych poczynaniach boiskowych widać lepszą organizacje gry. Potrafimy już przechodzić z obrony do atakowania i z atakowania do obrony. Poprawiliśmy także technikę w działaniach indywidualnych i zespołowych.

Facebook