Gry kontrolne rocznika 2011

Podopieczni Michała Kulika i Bartka Lewandowskiego w trudnych warunkach pogodowych rozegrali w Kielcach mecze kontrolne.

KKP 2011 srebrna – KKP 2010 srebrna

Bramki: Sobczyński, Skotnicki, Piróg

KKP Korona:  Wielgo, Widłak, Skotnicki, Barański, Wielgo, Sobczyński, Półtorak, Długosz, Szymoniak, Orłowicz, Kowalski, Żesławski, Banasik, Kułaga.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Poprzez przespany początek spotkania, tracimy szybko 2 gole i musimy odrabiać straty. W kolejnych minutach zyskujemy przewagę na boisku i tworzymy składne akcje. Z wielu sytuacji udaje nam się zdobyć 2 gole. W przeciągu całego meczu bardzo dobrze realizujemy założenia przedmeczowe.

Gr. brązowa 2011

KKP Korona 2–2 Polonia Białogon 10/11

Bramki: Widliński, samobójcza

KKP Korona: Zbróg, Hałka, Półtorak, Kozera, Detka, Józefik, Rębosz, Kowalik, Bień, Borkowski, Widliński, Cieślak.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Od samego początku staramy się działać wysokim pressingiem co skutkuje wieloma odbiorami piłki i stwarzaniem zagrożenia pod bramką przeciwnika.  Dobrze realizujemy fazy otwarcia oraz budowania gry, brakuje jakości w finalizacji. W przeciągu całego spotkania  tworzyliśmy składne akcje oraz umiejętnie graliśmy w obronie. Jesteśmy zadowoleni z postawy zespołu w tej grze kontrolnej.

Facebook