Gry kontrolne rocznika 2009

W zgoła odmiennych nastrojach swoje mecze kontrolne kończyła klasa sportowa oraz grupa popołudniowa. Podopieczni Macieja Kwiatkowskiego i Pawła Żmudy udali się do Warszawy na mecz z Escolą, gdzie po słabszej drugiej połowie musieli uznać wyższość gospodarzy. Natomiast grupa popołudniowa podejmowała u siebie Skałę  Tumlin i urządziła sobie prawdziwy festiwal strzelecki.

Kl. sportowa 2009

Escola Warszawa 6 – 0 KKP Korona

Skład: Domagała, Gołacki, Żyła, Kwiatek, Bojek, Sadłocha, Błaszczyk, Kubicki, Jugo,  Kasperkiewicz, Bracha, Ryś, zawodnik testowany

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Mimo absencji sporej grupy zawodników, nic nie tłumaczy bardzo słabej postawy drużyny szczególnie w drugiej połowie spotkania. Pierwsza odsłona była bardzo wyrównana, obie drużyny grały otwarty futbol i stworzyły sobie po kilka sytuacji bramkowych. Po bezbramkowej pierwszej połowie, druga  fatalna w naszym wykonaniu, zbyt łatwo oddajemy pole gry przeciwnikowi, mamy mnóstwo strat i po pierwszych straconych bramkach nie podejmujemy walki o lepszy wynik. Za tydzień kolejny mecz i liczymy, że chłopcy wrócą na odpowiednie tory.

Gr. popołudniowa 2009

KKP Korona 23-0 Skała Tumlin

Bramki: JESIOŁOWSKI DOMAGAŁA, MALINOWSKI x6, KOBIERSKI x3, BĘTKOWSKI, PLECH x5, KASPRZYK, ŁATAŚ, KRAJ, KUNDERA, FIUK x2

Trener Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: W tym spotkaniu przeważaliśmy pod każdym względem. Chłopcy na pełnym spokoju urządzili sobie festiwal strzelecki. Traktujemy takie spotkanie tylko pod kątem szkoleniowym gdyż wartość strzelonych bramek liczy się w perspektywie naszego odblokowania się na akcje ofensywne, które w przypadku lepszego przeciwnika mocno szwankuje. Mam nadzieję że to dobry prognostyk przed zbliżającą się ligą. Brawo Drużyna!

Facebook