Gry kontrolne rocznika 2009 i 2010

Kolejne gry kontrolne za naszymi zawodnikami, którzy mimo trudnych warunków pogodowych dzielnie przygotowują się do zbliżającego sezonu.

Kl. Sportowa 2009 + 2008

KKP Korona 2–4 Drukarz Warszawa

Bramki: Sikorski 2

Asysty: Białek

Skład: Pietrzyca, Jugo, Kowalczyk, Kasperkiewicz, Piotrowski, Sikorski, Kaleta, Kaczmarczyk, Białek, Żyła, Kwiatek, Malinowski

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Bardzo ciekawy sparing, dużo gry piłką, ciekawych akcji i dużo bramek. Dużą część meczu posiadaliśmy inicjatywę jednak świetna gra z kontry rywala i zbyt późna nasza reakcja po stracie powodowały, że zbyt łatwo traciliśmy bramki. Również nasza skuteczność pod bramką rywala była na bardzo niskim poziomie. W strefie wysokiej graliśmy zbyt wolno i mało kreatywnie. Bramkarz rywali obronił bardzo dużą ilość naszych strzałów. To wszystko dało nam ciekawe widowisko mimo niesprzyjającej pogody.

Grupa popołudniowa rocznik 2009

KKP Korona 14-0 FC ŁĄCZNA

Bramki: Zarzycki 2, Plech 2, Dobrowolski, Cioroch, Kubicki 2, Mikos, Malinowski 5

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Festiwal strzelecki tak można podsumować to spotkanie, przeciwnik pod naszym naporem akcji ofensywnych popełniał błędy w obronie co doskonale wykorzystywali nasi zawodnicy. Brawo Drużyna!

Grupa popołudniowa złota rocznik 2010

KKP Korona 2-0 Drukarz Warszawa
Bramki: Frankowicz(asysta Bartusiak) Kasperek ( asysta Ostrowski)
Skład: Łużniak, Gębski, Frankowicz, Płaza, Lisowski, Bartusiak, Wojdalski, Ostrowski, Kasperek, Łach, Szymczuch, Kaczmarczyk.

Trener Paweł Mech i Patyk Bednarski: W niedzielę rywalizowaliśmy z zespołem Drukarza Warszawa. Pomimo dużej absencji zawodników w większości meczu byliśmy stroną dominującą co przekładało się na liczne sytuację bramkowe. Nisko ustawiony rywal zmuszał nas do gry atakiem pozycyjnym. W tym dniu rażąca nieskuteczność zadecydowała o niskim zwycięstwie. 

 

Facebook