Gry kontrolne Orlików i Żaków

Nasze drużyny nie próżnują i rozgrywają kolejne mecze kontrolne. Tym razem naprzeciwko naszych zespołów stanęli młodzi piłkarze z Morawicy i Wichra Miedziana Góra.

Gr. srebrna 2012

Moravia Morawica – KKP Korona

KKP Korona l: Pitek, Nikitskij, Jabłoński, Szymczyk, Jończyk, Kasprzyk, Bartocha, Majchrowski. 

KKP Korona ll: Rochoń, Ciężarkiewicz, Nowak, Kumór, Kubik, Horbenko, Klicki, Siwek, Wójcik. 

Trener Marek Parzyszek i Karol Styrcz:. Graliśmy 90 minut dwoma siódemkami. Bardzo dobrze zaczęliśmy tę rywalizację grając szybko i poprawnie. Stwarzaliśmy sobie dużo sytuacji bramkowych i zamienialiśmy je na gole. Tak graliśmy połowę naszego pojedynku. W dalszej części gry nasz zespół przestał tak funkcjonować jak dotychczas i mecz się wyrównał. Przeciwnik dochodził coraz częściej do głosu przez co straciliśmy kilka niepotrzebnych bramek. Generalnie drużyna wypadła z tej konfrontacji zwycięsko prezentując poprawny futbol. 

Gr. srebrna 2013

KKP Korona – Moravia Morawica

Skład: Tarka, Młynarczyk, Mojecki, Stawczyk, Gonciarz, Koch, Ciosek, Sularz, Trojan, Sobczyk, Banakiewicz, Tokarski, Wicha, Dabrowski.

Trener Rafał Kowalski i Bartek Lewandowski: W sobotę w godzinach rannych chłopcy rozegrali mecz kontrolny z rówieśnikami z Moravii Morawica. W pierwszych minutach chłopcy byli rozkojarzeni, co przełożyło się na niepewną grę w obronie, a także w ataku. Po upływie kolejnych minut gra wyglądała już lepiej i mogliśmy zobaczyć kilka wyśmienitych akcji, które zostały zamienione na bramki. Ogólnie sparing był bardzo przydatny ze względu na zdobycie nowego doświadczenia, padło dużo bramek dla obu drużyn. Drużynie Moravii dziękujemy za zaproszenie.

Gr. srebrna 2014

KKP Korona  I – Wicher Miedziana Góra I     
KKP Korona  II – Wicher Miedziana Góra II   

Skład KKP Korona I: Adrian Koch, Marcel Solnica, Oliwier Czaja, Jakub Migaszewski, Franciszek Gorzałczyński, Mikołaj Stawczyk, Wojciech Wasilewski, Alan Krzysztofik

Skład KKP Korona II: Miłosz Lewandowski, Fabian Krawczyk, Cezary Kraśnicki, Leon Zygmunt, Michał Ksel, Michał Skrzypek, Kacper Dyk, Karol Stokowiec,  Marian Filipovych, Dawid Grzela, Tymoteusz Kozłowski, Igor Cieślik

Trener Rafał Kowalski i Bartek Lewandowski: Pojedynek z Wichrem odbył się pod balonem przy ul. Marszałkowskiej. Zarówno my, jak i goście podzieliliśmy drużynę na pół i rozegraliśmy dwa osobne mecze. Były to wyrównane spotkania. Oba zespoły były mocno zaangażowane i głodne bramek. Nasi chłopcy pokazali się z bardzo fajnej strony jeśli chodzi o działania ofensywne. Tworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych, czasami niestety zabrakło dobrego wykończenia. Mimo wszystko strzeliliśmy pokaźną liczbę goli. Tego dnia niezbyt dobrze funkcjonowało nasze otwarcie gry i popełnialiśmy za dużo błędów indywidualnych w obronie. Dzięki temu rywale również stwarzali duże zagrożenie pod naszą bramką, nieraz kończąc akcję golem. Dziękujemy drużynie Wichra za sparing i zabieramy się do dalszej pracy na treningach.

Facebook