Gry kontrolne Orlików

Tym razem nasi Orlicy zmierzyli się m.in. z Wiślacką Szkołą Futbolu, Moravią Morawicą oraz Piastem Chęciny. Dziękujemy za rywalizację

Gr. złota 2013

KKP Korona – Wiślacka Szkoła Futbolu

Skład: Gonciarz Tomasz, Korski Jacek, Kępa Piotr, Kleszowski Cyprian, Matys Tomasz, Napora Leon, Nowak Damian, Simkiewicz Stanisław, Skorupa Filip, Socha Filip, Sorbian Adam

Komentarz trenerzy Karol Nieszporek i Karol Styrcz: Kolejny dobry mecz kontrolny za nami, chłopcy przez większą część spotkania kontrolowali wydarzenia boiskowe i starali się realizować zadania nakreślone przed meczem. Zdarzyły się momenty słabszej gry, których chcemy unikać i będziemy pracować, by w kolejnych dniach było ich coraz mniej. Dziękujemy za wartościowe spotkanie!

Gr. srebrna 2013/Gra wewnętrzna

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski: W ten weekend rozegraliśmy grę wewnętrzną. Chłopcy zagrali mecz 120 min. Chcieliśmy aby nasi podopieczni zrealizowali wszystkie zasady i zachowania w różnych sytuacjach, które przećwiczyliśmy na treningach.

Gr. Brązowa 2013/14

Moravia Morawica – KKP Korona

Skład KKP: Eryk Grajek, Adrian Kuca, Aleksander Urbanowski, Nikodem Kosecki, Bartosz Lipski, Jan Pyczek, Antoni Kij, Jan Kowalczyk, Gracjan Janyst, Roman Wojcieszek, Adam Kowalski, Dominik Banakiewicz, Igor Szczepaniak, Piotr Wicha, Michał Jedliński, Marek Trojan, Dorian Karczewski, Daniel Błoński, Oskar Klimas

Trener Bartek Lewandowski i Kacper Kubicki: Chłopcy po raz kolejny pokazali się z dobrej strony. Z tygodnia na tydzień widać w chłopakach coraz większą pewność siebie w działaniach z piłką. Dobrze funkcjonowało nasze otwarcie gry i budowanie akcji. Narzuciliśmy odpowiednie tempo od początku spotkania i kontrolowaliśmy mecz do końca. Stworzyliśmy sobie wiele okazji bramkowych, dzięki czemu wysoko zwyciężyliśmy.
W defensywie zagraliśmy dosyć solidnie, chociaż można było uniknąć paru prostych błędów indywidualnych, które prowadziły do straty gola. Jesteśmy zadowoleni, że chłopcy są mocno zaangażowani i pokazują to na treningach i meczach. Gratulacje dla całej drużyny i podziękowania dla Moravii za zaproszenie i wspólną rywalizację.

Gr. srebrna 2014

KKP Korona – Piast Chęciny

Skład KKP I: Sikora, Jekov, Bąk, Kasperek, Pyczek, Szablicki, Migaszewski, Skrzypek, Dyk, Krawczyk

Skład KKP II:  Kozłowski, Ksel, Wiórkiewicz, Zygmunt, Piotrowski, Wasilewski, Nowak, Piotrowski

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski Kolejny weekend spędzony na boisku za nami. Tym razem rozegraliśmy 180 minut z rówieśnikami z Piasta Chęciny. Chłopcy zrealizowali cele zakładane na ten mecz. Stworzyliśmy sobie dużo akcji podbramkowych które zamienialiśmy w piękne gole.

Facebook