Gry kontrolne naszych Skrzatów

Mimo młodego wieku u naszych najmłodszych podopiecznych widać ogromną pasję do piłki, dlatego trenerzy postanowili rozegrać serię gier sparingowych. Dużo bramek i uśmiechów to piękny widok i wiara, że z takim zaangażowaniem zawodnicy zawsze będą podchodzić do zajęć.  

Gr złota rocznik 2016

KKP Korona – DAP Kielce

Trener Szymon Szymaszek i Łukasz Tarka:  Spotkanie zostało rozegrane na dwóch boiskach dlatego chłopcy mogli liczyć na wiele minut gry. Celem sobotnich gier dla nas było skupienie się na indywidualnych akcjach tworzonych przez naszych zawodników. Chcieliśmy aby chłopcy w sposób odważny i aktywy kreowali grę na boisku. To do nich należała decyzja co zrobić w danym momencie. Skutkiem tego było bardzo duża ilość sytuacji bramkowych co jest naszym celem. Na pewno mogliśmy wykorzystać dużo więcej okazji do zdobycia bramek i to jest cel na kolejne treningi i sparingi poprawa skuteczności poprzez ocenę możliwości oddania strzału w wolną przestrzeń bramki. Cieszymy się z bardzo aktywnej gry naszej drużyny i z tego, ze gra sprawia im ogromną radość.

Gra wewnętrzna rocznika 2017 i 2016

Dwie grupy z rocznika 2017 rozegrały sparing ze starszymi kolegami z drużyny. Grupa żółta 2017 zagrała z grupą brązową 2016, grupa czerwona 2017 z grupą srebrną 2016.

Trenerzy Patrycja Budzyn i Łukasz Tarka: To był sparing w celu sprawdzenia, jak chłopcy zareagują i poradzą sobie grając z zawodnikami z innej grupy. Dla młodych piłkarzy z grupy żółtej to był pierwszy sparing! Zawodnicy z obu grup bardzo pozytywnie nas zaskoczyli swoją postawą. Chętnie wchodzili w pojedynki, starali się wprowadzać w grę wszystkie wskazówki, które dostają na treningach. Poza tym, że widoczna była rozbieżność pod względem warunków fizycznych między zawodnikami obu roczników, to jesteśmy bardzo zadowoleni, że chłopcy wykazali się nieustępliwością, wolą walki i radością z każdej udanej akcji i strzelonej bramki.

Na koniec zawodnicy podziękowali sobie za super grę, przybili piątki, poklepali po plecach mówiąc do siebie kilka miłych słów i chętnie zrobili sobie wspólne zdjęcie 🙂

Dziękujemy Trenerom: Szymonowi i Łukaszowi oraz zawodnikom z rocznika 2016 za wspólną grę i dobrą zabawę.

Facebook