Gry kontrolne Młodzików

Młodzicy Starsi i Młodsi do ligi mają jeszcze trochę czasu, ale w pełni wykorzystują go na kolejne gry kontrolne.

Gr. złota 2011

ŁKS Łódź 2-7 KKP Korona

Bramki:  Dudek x2, Mikina, Czekaj, Grad, Bębenek, Kruk

KKP Korona: Marcin Kukla, Jakub Dzigman, Aleks Gębski, Igor Wira, Olaf Bębenek, Franciszek Czekaj, Jakub Kruk, Olivier Latała, Maciej Szczepanik, Patryk Pedrycz, Michał Domagała, Piotr Raczyński, Mikołaj Kowalewski, Karol Majcherczyk, Piotr Mikina, Jan Dudek, Mikołaj Zajęcki, Franciszek Grad,

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Chłopcy dobrze realizowali poszczególne założenia naszego modelu co przełożyło się na efektowne zwycięstwo. Gratulujemy drużynie świetnej postawy.

Gr. srebrna 2012

Star Starachowice 2011 – KKP Korona 8-0

Skład: Ciężarkiewicz, Siwek, Kwiecień, Horbenko, Wójcik, Bartocha, Chmielewski, Rynk, Świerczyński, Nikitskij, Kubik, Makowski. 

Trener Marek Parzyszek i Karol Styrcz: Mecz kontrolny odbył się w Starachowicach z drużyną o rok starszymi chłopcami. Przegralismy wysoko, ale jestem zadowolony z postawy zespołu. Choć przyszło nam grać bez kilku podstawowych zawodników w tym bramkarza (bronił zawodnik z pola) to nie mamy się z czego wstydzić. Podjęliśmy walkę, przeciwstawiliśmy się drużynie, która gra w l lidze w roczniku 2011. Pokazaliśmy dobrą organizację gry. Graliśmy futbol, którego uczymy się na treningach. Przegraliśmy warunkami fizycznymi i lepszym przygotowaniem motorycznym oraz technicznym jaka była drużyną przeciwna. 

Gr. brązowa 2012

STAR STARACHOWICE 2011 – KKP KORONA 5-1

Bramka: Nowek

Trenerzy Iwo Sochacki i Marek Parzyszek: Sparingiem ze rocznikiem starszym Star Starachowice podsumowaliśmy tydzień pracy podczas ferii. Mimo okrojonego składu walczyliśmy i stworzyliśmy sobie kilka okazji. Jesteśmy bardzo zadowoleni szczególnie z naszego otwierania gry, które stało na dobrym poziomie w tym meczu. Trenujemy dalej i przygotowujemy  się do pierwszego meczu ligowego.

Facebook