Gry kontrolne Młodzików Starszych

Za grupą złotą i brązową kolejne gry kontrolne. Bardzo wyrównany mecz toczył się w Warszawą, natomiast podopieczni Michała Kulika i Bartka Lewandowskiego pewnie zwyciężyli z drużyną z Białogonu.

Gr. złota 2011

ESCOLA Warszawa 3-4 KKP Korona

Bramki: Kózka, Domagała, Dudek, Czekaj.

KKP Korona: Marcin Kukla, Jakub Dzigman, Aleks Gębski, Igor Wira, Olaf Bębenek, Franciszek Czekaj, Jakub Kruk, Olivier Latała, Maciej Szczepanik, Adam Kózka, Patryk Pedrycz, Michał Domagała, Antoni Paluch, Piotr Raczyński, Mikołaj Kowalewski, Piotr Mikina, Grad Franciszek.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: W miniony weekend chłopcy z kadry złotej rozegrali kolejne wartościowe spotkanie z drużyną ESCOLA Warszawa. Jesteśmy zadowoleni z jakości którą prezentował zespół oraz organizacji w poszczególnych fazach gry. Dziękujemy drużynie za zaangażowanie i gratulujemy udanego występu.

Gr. brązowa 2011

KKP Korona 10–1 Polonia Białogon 10/11

Bramki:  5x Widliński, 2x Wołoszyn, Marcinkowski, Cieślak, sambójcza.

KKP Korona: Półtorak, Kozera, Rębosz,  Detka, Widliński, Musiał, Bień, Szymoniak, Wołoszyn, Baran, Cieślak, Borkowski, Marcinkowski, Żesławski

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Nie weszliśmy w to spotkanie najlepiej ponieważ szybko tracimy bramkę z rzutu karnego. Ta sytuacja dobrze podziałała na chłopaków i w szybki sposób odpowiadamy przeciwnikowi zdobytym golem. W kolejnej części spotkania to my jesteśmy stroną przeważającą. Tworzymy wiele składnych akcji z których kilka zamieniamy na zdobyte bramki. Druga połowa to również spora przewaga z naszej strony. Większość czasu spędzamy na połowie drużyny przeciwnej, wysoka obrona skutkuje szybkimi odbiorami co przekształca się w spore zagrożenie pod bramką przeciwnika. Ostatecznie wysoko wygrywamy to spotkanie. Podsumowując, jesteśmy zadowoleni z postawy chłopaków w tym dniu.

Facebook