Gry kontrolne juniorów

Juniorzy Starsi w ten weekend zmierzyli się z seniorami z Masłowa, natomiast gr. popołudniowa 2007/08 rozegrała gry kontrolne z Polonią Białogon i DAPem Kielce.

Junior Starszy gr. popołudniowa

KKP Korona 1–2 MSS Masłów (seniorzy)

Bramka: Pabis

Skład: Bera, Biernacki, Kruk, Skrzyniarz, Pabis, Kijewicz, Śliwa, Olesiński, Ciężarkiewicz, Kawalec, Wójcik oraz Łukawski, Kaczmarczyk, Ksel, Biernacki

Trenerzy Michał Stachura: Bardzo dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu. Byliśmy drużyną prowadzącą grę i stworzyliśmy sporo sytuacji do zdobycia bramki. Niestety w drugiej części meczu jakość naszej gry wyraźnie spadła co przełożyło się na końcowy wynik.

Junior Młodszy gr. popołudniowa

DAP Kielce 1-9 KKP Korona   

Bramki: Stępień x2, Białek x2, Płatek x2, Pysarenko, Dąbrowski, Foks

Trener Sławomir ŁukawskI: Pierwszy nasz pełny mecz w systemie 3-5-2. Początek bardzo asekuracyjnie, mimo że gra była szybka to brakowało kluczowych decyzji i skuteczności. Tracimy bramkę po rzucie karnym w 44 min. Druga połowa to przede wszystkim dalej duża intensywność i finalizacja na dużej skuteczności. Fizycznie duży postęp zespołu w odniesieniu do poprzedniej rundy.

KKP Korona  3-0 Polonia Białogon

Bramki: Stępień. zawodnik testowany, Pysarenko

Trener Sławomir ŁukawskI: Mecz rozegrany w trudnych deszczowych warunkach. Rywal silny fizycznie zespół z kilkoma starszymi zawodnikami. Mądra cierpliwa gra i wysoki pressing przełożyło się na strzelone bramki. Mieliśmy też dużo szczęścia w obronie, gdzie bramkarze dobrze wywiązali się ze swoich zadań.

Facebook