Gry kontrolne Juniorów i Trampkarzy

Klasa sportowa 2008/09 podjęła na własnym terenie drużynę Stary Starachowice, natomiast grupa popołudniowa udała się do Nowin na potyczkę z GKSem.

Kl. sportowa 2008/09

KKP Korona 6-1 Star Starachowice

Bramki: Malinowski 2, Bilski, Krzyżanowski, Białek, Kraj

Asysty: Czajkowski 2, Krupa, Białek, Bilski, Kraj

Skład: Pietrzyca, Bęczkowski – Krzyżanowski, Kraj, Mordon, Węgrzyn, Kubicki, Iwan J., Nogalski, Szpankowski, Malinowski, Czajkowski, Bilski, Kraj, Białek, Staniec, Majcherczyk, Czarnowski, Krupa, Woźniak

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Graliśmy mecz który trwał 130 minut i na zmianę grali chłopcy z rocznika 2009 i 2008. Obydwie drużyny pokazały się z dobrej strony i pokazały kilka dobrych akcji oraz realizowały założenia przedmeczowe. Po za tym skuteczność pod bramką przeciwnika dała nam pewną wygraną. Jak na ten etap przygotowań jesteśmy zadowoleni z gry wszystkich chłopców.

Gr. popołudniowa 2009

GKS Nowiny 2-3 KKP Korona

Bramki: Bętkowski, Krężołek, Dziedzic

Trener Cezary Jesiołowski: W niedzielę rano rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie w Nowinach. Było dużo walki i zaangażowania w rywalizację zwłaszcza przy sytuacjach „stykowych” walki o odzyskanie piłki.  Bardzo mnie to cieszy bo właśnie nad tymi elementami pracujemy najmocniej na treningach. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Szymon Bętkowski który na środku obrony był „nie do przejścia” zaliczył wiele przechwytów i zdobył bramkę z rzutu wolnego, oczywiście wszyscy zawodnicy również zasługują na pochwałę oby tak dalej! Brawo Drużyna!

Facebook