Gry kontrole rocznika 2010

Grupa złota i srebrna rozgrywa kolejne mecze kontrolne. Tym razem naprzeciwko naszych drużyn stanęły zespoły: Radomiaka Radom, PASu Skarżysko i Moravii Morawicy.

Gr. złota rocznik 2010

KKP KORONA 6-0 RADOMIAK RADOM

Bramki: Kaczmarczyk (Asysta Fornalczyk), Chłopek Fronalczyk), Chochulski (Fornalczyk) Ostrowski (Frankowicz), Bartusiak, Fornalczyk (Frankowicz).

Skład: Łużniak-Bartusiak, Frankowicz, Nowak, Wojdalski, Płaza, Piekoszewski, Ostrowski, Chłopek, Chochulski, Fronalczyk, Grychowski, Kaczmarczyk, testowany.

Trener Paweł Mech i Patryk Bednarski: W
sparingu z drużyną z Radomia przeważaliśmy w każdym aspekcie o czym świadczy sprawiedliwy wysoki wynik. Niemal przez całe spotkanie prowadziliśmy grę i spychaliśmy Radomiaka na swoją połowę po dobrym budowaniu gry. Nasze szybkie i składne działania w ataku doprowadziły nas do licznych sytuacji które udało się zamienić na 6 goli. Postawa chłopaków w tym meczu była bardzo budująca dla nas trenerów i utwierdziła nas w przekonaniu, że idziemy dobrą ścieżką. Brawo dla zawodników!

KKP Korona II 8:4 Radomiak Radom II

Bramki: Lisowski as. Piekoszewski, Kasperek as. Piekoszewski, Kasperek as. Szymczuch, Kasperek as. Szymczuch,  Janik as. Gonciarz, Mrozik as. Szymczuch, Piekoszewski as. Szymczuch, Wojdalski as. Piekoszewski.

Skład: Łużniak, Lisowski, Kułak, Wojdalski, Matczak, Nawara, Łach, Piekoszewski, Szymczuch, Grychowski, Kasperek, Janik, Mrozik, Zawodnik Testowany.

Trener Paweł Mech i Patryk Bednarski: Bardzo dobry początek meczu w naszym wykonaniu już w 13 minucie wychodzimy na prowadzenie 3:0. Jednak po 20 minutach gry, jakość naszej gry spadła i  w krótkim czasie tracimy 2 bramki. Jesteśmy zadowoleni z działań zawodników  w fazie ataku lecz w fazie obrony przytrafiały nam się proste błędy które miały wpływ na stracone 4 bramki.

Gr. srebrna 2010

KKP Korona 0:0 PAS Skarżysko

KKP Korona 4:1 Moravia Morawica

Bramki: Pokrzepa, Kasprzyk , Nawara as. Pokrzepa,  Kułak

Skład: Daleszak, Syska, Golonka, Sator, Wydra, Kułak, Trzebuniak, Frąk, Syncerz, Rybka, Gonciarz, Nawara, Pokrzepa, Kasprzyk, Sobótka, Kucharski.

Trenerzy Paweł Mech i Tomasz Detka: W miniony weekend zawodnicy z grupy srebrnej rozegrali wartościowy trójmecz z drużynami PAS Skarżysko oraz Moravii Morawica. W pierwszym pojedynku mimo prowadzenia gry  i stworzeniu kilku dogodnych sytuacji nasza skuteczność zawodziła.  Po analizie gry  w drugim spotkaniu  nasza gra zdecydowanie uległa poprawie. Jesteśmy zadowoleni z działań zawodników zarówno w fazie ataku jak i obrony.