GRUPA ZŁOTA ROCZNIKA 2015 KOŃCZY SEZON TURNIEJEM W KRYSPINOWIE

W zeszły weekend zawodnicy grupy złotej rozegrali swój ostatni turniej przed wakacjami. Podopieczni Marii Tarczyńskiej i Marleny Kasprzyk zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

KKP Korona żółci Skład: Buras B., Szczukiewicz G., Małkiewicz M., Szymczuch J., Mazur N., Bębenek T., Dziubiński W.

Bramki stracone: 8 Bramki strzelone: 46

Strzelcy: Buras x3, Szczukiewicz x11, Małkiewicz x9, Szymczuch x9, Mazur x1, Bębenek x7, Dziubiński x6

KKP Korona czerwoni Skład: Salwa K., Komorowski K., Kania A., Trojan M., Raczkowski T., Tutaj A., Sosnowski Sz., Jamorski W.

Bramki stracone: 15 Bramki strzelone: 27

Strzelcy: Komorowski x1, Kania x10, Raczkowski x6, Tutaj x3, Sosnowski x2, Jamorski x5

Trenerzy Maria Tarczyńska i Marlena Kasprzyk: Nasi zawodnicy zebrali kolejne doświadczenie. Z Kielc ruszyliśmy bardzo wcześnie rano, żeby o 8:30 rozpocząć turniej. Na początku chłopcy byli mocno zdezorientowani, ponieważ na co dzień nie trenujemy na naturalnej, zroszonej nawierzchni. Piłka zachowywała się inaczej niż jesteśmy tego nauczeni. Jednak nasi podopieczni bardzo szybko wrócili na dobre tory, strzelając mnóstwo bramek i kreując akcje godne uwagi. Obie drużyny rozegrały po 6 spotkań, dzięki czemu każdy zaliczył naprawdę dużo minut gry, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości. My ze swojej strony jeszcze raz bardzo dziękujemy Rodzicom oraz Zawodnikom za trzy lata wspaniałej i wartościowej pracy.

Facebook