Gra kontrolna z Beniaminkiem w Krośnie (2015)

Bardzo pożyteczną grę kontrolną mają za sobą zawodnicy z rocznika 2015, którzy w dniu wczorajszym udali się do Krosna. Dziękujemy drużynie gospodarzy za zaproszenie i świetnie spędzone 120 minut na boisku.

Beniaminek Krosno – KKP Korona I

Bramki: Kania x6, Krężołek x4, Kisiel x10, Kolman x5, Roszczypała x6, Szczukiewicz x4, Szymczuch x8

Beniaminek Krosno – KKP Korona II

Bramki: Dziubiński x7, Jamorski, Gołębiowski x5, Komorowski, Małkiewicz x2, Raczkowski x4, Salwa x7, Sosnowski x10, Tutaj x2.

Skład: Buras, Dziubiński, Jamorski, Gołębiowski, Kania, Krężołek, Kisiel, Komorowski, Kolman, Małkiewicz, Raczkowski, Roszczypała, Salwa, Sosnowski, Szczukiewicz, Szymczuch, Tutaj.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Sobotni wyjazd do Krosna można zaliczyć do udanych, 120 minut gry na dwóch boiskach było cennym materiałem do analizy. Początek meczu nie był najlepszy bo mieliśmy za sobą 3h drogi, ale z każdą minutą było coraz lepiej. Graliśmy na duże bramki więc padło dużo pięknych goli co dawało zawodnikom dużo radości. W ofensywie byliśmy bardzo dobrze zorganizowani, ale kilka razy zaspaliśmy w obronie, co musimy poprawić w najbliższym tygodniu. W wielu akcjach zawodnicy próbowali ciekawych zwodów i mimo że nie zawsze wychodziło, to dalej będziemy namawiać ich do odważnej gry 1×1. Na pewno na wyróżnienia zasługują Patryk Kisiel, Gucio Szczukiewicz, Tymek Raczkowski, Szymon Sosnowski, Adaś Tutaj, ale jak zwykle każdy dał z siebie maksimum, a to najważniejsze.

Facebook