Gra kontrolna i Turnieje ŚZPN Orlików

Dużo minut na boisku spędzili nasi Orlicy w miniony weekend. Większość grup występowała w rozgrywkach prowadzonych przez ŚZPN.

Gr. złota 2013/ Orlik Starszy Półfinał B

Drużyny: KKP Korona I, KKP Korona II, Galacticos Ostrowiec Św., Orlęta Kielce (dwie drużyny)

Bramki: Gonciarz x1, Napora x4, Socha x1, Nowak x7, Kępa x3, Korski x1, Matys x1, Sorbian x1, Chrobot x1, Półchłopek x1

Skład: Kleszowski, Matys, Korski, Kępa,Skorupa, Sorbian, Nowak, Socha, Chrobot, Ludwinek, Gonciarz, Napora, Półchłopek

Trenerzy Karol Nieszporek i Karol Styrcz: W ubiegłą sobotę grupa złota rozegrała swoje mecze eliminacyjne do ligi młodzika młodszego. Cel jest jasny awansować do I Ligi Świętokrzyskiej. Jeśli chodzi o grę po pierwszych meczach wyglądało to nieźle, jednak z biegiem czasu graliśmy coraz gorzej i popełnialiśmy  te same błędy. Nie był to zdecydowanie nasz dzień. Chłopcy wykonują dobrą pracę na treningach i w kontekście działań ofensywnych znalazło to dobre przełożenie, jednak zawodzimy cały czas w podobnych sytuacjach w defensywie. Za tydzień rozgrywamy swoje mecze w Ostrowcu i zdecydowanie chcemy sięgnąć po komplet zwycięstw.

Gr. srebrna 2013/ Mecz kontrolny

KKP Korona – Astra Piekoszów

Skład: Trela, Dąbrowski, Gil, Ciosek, Łuczyński, Kudła, Pióro, Trela , Boruń, Bryk, Tarka, Grajek, Żyła, Sobczak

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski: Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych podopiecznych. Praktycznie całe spotkanie pod kontrolą, dużo składnych akcji, które były zakończone bramkami. Podsumowując – chłopcy wyciągnęli wnioski z ostatniego turnieju. W tym meczu pokazali, że jak wykonują swoje zadania na sto procent na boisku to tworzą zgraną drużynę. Dziękujemy chłopcom za ogromne zaangażowanie, a drużynie Astry Piekoszów za grę.

Gr. brązowa 2013-14/ Orlik Starszy Gr. F

Drużyny: KKP Korona V, KKP Korona VI, Polonia Białogon, Spartakus Daleszyce, DAP Kielce (dwie drużyny)

Bramki: Igor Szczepaniak x4, Michał Jedliński x2, Aleksander Urbanowski x1, Dominik Banakiewicz x1, Piotr Wicha x4, Piotr Pawlaczyk x1

Skład: Aleksander Urbanowski, Piotr Wicha, Michał Jedliński, Piotr Pawlaczyk, Oskar Klimas, Igor Szczepaniak, Igor Cieślik, Dominik Banakiewicz, Adrian Kuca

Trenerzy Bartek Lewandowski i Kacper Kubicki: Bardzo dobry turniej w wykonaniu chłopców. Rozegraliśmy trzy spotkania, w których dominowaliśmy nad przeciwnikiem. Zawodnicy dobrze spełniali założenia przedmeczowe, zarówno w ofensywie jak i w defensywie, dzięki czemu wygraliśmy wszystkie spotkania. Gratulacje dla całej drużyny.

Gr. złota 2014/ Orlik Młodszy gr. D

Drużyny: KKP Korona I, Piast Chęciny, Moravia Morawica (dwie drużyny), Orlęta Kielce (dwie drużyny)

Bramki: Kozera x2, Kowalczyk, Kosmala x5, Florecki x7, Stachera x4, Koch x3, Wilk x3, Solnica, Hałdaś

Skład: Kacper Florecki, Mikołaj Hałdaś, Rafał Kolasa, Adrian Koch, Karol Kozera, Marcel Solnica,  Leon Kosmala, Krzysztof Stachera, Igor Kowalczyk

Trenerzy Paweł Mech i Karol Dziedzic: W miniony weekend nasza drużyna wzięła udział w kolejnym turniej ŚZPN w Bilczy. Niestety, nasz pierwszy mecz nie był idealny, ponieważ popełnialiśmy dużo błędów indywidulanych. Jednak, mimo tego słabszego początku,  wraz z kolejnymi spotkaniami nasza gra zaczęła nabierać coraz większej jakości. Najbardziej pozytywną cechą naszego występu było nasze udoskonalenie skuteczności pod bramką rywala.

Facebook