Gra kontrolna i turniej ORLIKÓW!

Nasi Orlicy ten weekend spędzili w Morawicy, gdzie przyszło im rozegrać mecz z miejscową Moravią oraz wziąć udział w turnieju Moravia CUP.

Gr. złota 2014/ Mecz kontrolny

Moravia Morawica – KKP Korona

Bramki: Stawczyk as Solnica, Stawczyk, Florecki as. Kozera, Stawczyk as. Florecki, Stawczyk as. Hałdaś,  Florecki as. Stawczyk, Kowalczyk as. Florecki, Kosmala as. Florecki, Kosmala, Półchłopek as. Kosmala, Kosmala, Stawczyk, Półchłopek as. Koch.

Skład: Kacper Florecki , Ignacy Półchłopek,  Mikołaj Hałdaś, Rafał Kolasa, Igor Kowalczyk, Karol Kozera, Leon Kosmala, Adrian Koch, Mikołaj Stawczyk, Marcel Solnica

Trenerzy Paweł Mech Karol Dziedzic:  Słabo rozpoczęliśmy mecz kontrolny z Moravią Morawica, w naszej grze panowało dużo niedokładności. Dopiero po zdobyciu pierwszej bramki nasza gra zdecydowanie się poprawiła,  przyspieszyliśmy tempo i poprawiliśmy  jakość gry dzięki czemu  zdobywamy 13 bramek po składnych akcjach. Brawo Drużyna !

Gr. brązowa 2013-14 / Turniej Moravia CUP

Drużyny: KKP Korona 2013/14, Moravia Morawica I, Moravia, Morawica II,  FA Jędrzejów I, FA Jędrzejów II, Nida Sobków, Góral Górno, DAP Kielce, NAF Nowiny, Kamienna Brody.

Bramki: Grajek x2, Urbanowski x2, Jedliński x2, Cieślik x1, Szczepaniak x3

Skład: Banakiewicz, Błoński, Cieślik, Grajek, Janyst, Jedliński, Jung, Karczewski, Klimas, Kosecki, Kowalski, Lipski, Pawlaczyk, Pyczek, Szczepaniak, Trojan, Urbanowski, Wicha

Trenerzy Bartosz Lewandowski, Mariusz Słabiak i Kacper Kubicki: Chłopcy rozegrali 9 meczów w trakcie turnieju więc każdy z zawodników złapał sporo minut gry. Część drużyn była wyraźnie silniejsza od naszej, ale mimo wszystko chłopcy się nie poddawali i w każdym meczu walczyli o korzystny wynik. Nasi zawodnicy tworzyli wiele składnych akcji i odważnie wchodzili w pojedynki 1×1. Trochę gorzej funkcjonowała gra w defensywie, a w kilku sytuacjach nasi bramkarze mogli zachować się lepiej i uchronić nas przed stratą bramki. Zarówno w ofensywie jak i w defensywie jest jeszcze sporo elementów do poprawy, ale i tak był to kolejny solidny turniej i na pewno kolejne cenne doświadczenie dla naszej młodej drużyny. Dziękujemy przeciwnikom za rywalizację i naszym chłopcom za walkę w każdym spotkaniu. Podziękowania również dla rodziców za wsparcie z trybun.

Facebook