FANTASTYCZNA POSTAWA TRAMPKARZY MŁODSZYCH!

Cóż to były za mecze w wykonaniu naszych Trampkarzy Młodszych, którzy na przestrzenni kilku dni rozegrali świetne spotkania w swojej lidze.

Kl. sportowa rocznik 2009

30.04.2022

*KKP Korona I 3–1 Akademia Korona S.A

*- drużyna występuje w wyższej kategorii wiekowej

Bramki: Żyła 2, Zawistowski

Asysty: Bojek

Trenerzy Mikołaj Pełka, Maciej Kwiatkowski: Chłopcy zagrali bardzo dobry mecz pod względem taktycznym oraz ze starszym rywalem wykazali się odpowiednią determinacją i zaangażowaniem. W pierwszej połowie mieliśmy swoja okazję do strzelenia bramki jednak to rywal po stałym fragmencie gry obejmuje prowadzenie. Druga połowa koncertowa w naszym wykonaniu wykorzystujemy swoje szanse pod bramka rywala i zasłużenie zgarniamy komplet punktów.

Gr. popołudniowa rocznik 2008

30.04.2022

Wicher Miedziana Góra 0-11 KKP Korona II

Bramki: Kasperkiewicz Filip 4, Myszyński Kasper 2, Masternak Michał 1, Bogdański Jakub 1, Nowakowski Kacper 1, Jan Majcherczyk 1, Daniel Zieja 1.

Trenerzy Rafał Kruk i Szymon Szymaszek: Od początku spotkania to my postawiliśmy warunki, a przeciwnik głównie się bronił. W pierwszej połowie w naszej grze było zbyt wiele chaosu i dopiero po przerwie uporządkowaliśmy grę co przyniosło efekty w postaci skutecznych finalizacji.

Kl. sportowa rocznik 2009

03.05.2022

KSZO 1929 Ostrowiec Św. 0-1 KKP Korona I

Bramki: Kwiatek

Asysty: Żyła

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Skromna wygrana na boisku w Ostrowcu Św. Mieliśmy przewagę w tym meczu, więcej utrzymywaliśmy się przy piłce, jednak w fazie finalizacji brakowało zimnej głowy aby wykorzystać stworzone sytuacje bramkowe.

Gr. popołudniowa rocznik 2008

03.05.2022

KKP Korona II 7-0 MUKS Wisła Sandomierz

Bramki: Bogdański Jakub 2,Olaf Serafin,  Daniel Zieja, Kasper Myszyński, 2 samobójcze.
Skład KKP Korona II: Nowak-Białek, Zieja, Iwan, Nowakowski, nasternak, Nowak, Serafin, Kartasiński, Minuczyc, Bogdański, oraz po przerwie Myszyński, Krzemiński, Kasperkiewicz, Bilski.

Trenerzy Rafał Kruk i Szymon Szymaszek: Przez całe spotkanie dominacja i zasłużone wysokie zwycięstwo. Zespół Wisły nie zagroził naszemu bramkarzowi. Oddał 2 niecelne strzały w tym jeden z rzutu wolnego. W pierwszej odsłonie gra wyglądała bardzo dobrze, ale za szybko pozbywaliśmy się piłki w strefie średniej. W drugiej odsłonie poprawiliśmy ten element przez co nasza gra choć wolniejsza to jednak była nadal skuteczna.
Swoich dogodnych sytuacji nie wykorzystał Michał Nasternak i Kacper Nowakowski strzelając minimalnie niecelnie. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z pierwszej rudny! 45 goli zdobytych i 4 stracone daje powody do satysfakcji, że praca idzie w dobrym kierunku. Mamy nadzieję że ta runda nie rozleniwi nikogo z naszych podopiecznych i w jeszcze lepszy sposób zdominujemy rozgrywki. Brawa dla wszystkich zawodników z grupy złotej.

Facebook