Emocje w Winter Cutline CUP

Z bardzo dobrej strony zaprezentował się rocznik 2010 na turnieju w Szalowej, gdzie po pierwszym dniu zmagań, zapewnił sobie walkę o medale w grupie platynowej. Niestety obfite opady śniegu spowodowały, że finałowe zmagania musiały zostać odwołane a zawodnicy wrócili do Kielc.

Grupa eliminacyjna D

KKP Korona 2:1 Cracovia Akademia Mistrzów

Bramki: Nowak as. Ostrowski , Fornalczyk as. Ostrowski

KKP Korona 5:0 UKS Orzeł Zbylit. Góra

Bramki: Ostrowski as. Kaczmarczyk , Ostrowski as. Chłopek, Ostrowski as. Chłopek, Grychowski as. Chłopek, Kasperek as. Grychowski

KKP Korona 0:0 Respect Szalowa

KKP Korona Kielce 0:1 Beniaminek Krosno

KKP Korona Kielce 1:0 KS Zakopane

Bramka: Fornalczyk

Trener Paweł Mech i Patryk Bednarski: Pierwszy  dzień  turnieju w grupie D przyniósł nam wiele emocji.  W pierwszym  spotkaniu  po zaciętym pojedynku z Cracovia Akademia Mistrzów wygrywamy 2:1, kolejne mecze rozegrane w tym dniu były na wysokim poziomie.  Ostatnie pojedynki  decydowały o wyjściu z grupy  D. Do fazy finałowej na jednym z  boisk rywalizowała nasza drużyna przeciwko KS Zakopane, zaś  na drugim Cracovia Akademia Mistrzów vs Beniaminek Krosno. Na obu  murawach panowały wielkie emocje do ostatnich minut. Zawodnicy prezentowali  bardzo  wysoki poziom swoich umiejętności. Po zaciętym pojedynku ostatecznie  wygrywamy 1 do 0  i awansujemy do grupy platynowej. Każdy zawodnik realizował założenia taktyczne i dał z siebie 200 % z czego jesteśmy dumni.  Grupę eliminacyjną  D kończymy na  2 miejscu z taką samą liczba punktów oraz bramek jak lider. Niestety drugi dzień turnieju  przegrał z warunkami atmosferycznymi. Organizator musiał odwołać turniej ponieważ opady śniegu były na tyle silne, że balon zapadał się  i zagrażał bezpieczeństwu uczestników.  

Facebook