Dwóch zawodników KKP w jedenastce kolejki

Po bardzo dobrym meczu z Lechią Strawczyn, wygranym 11:0 w 24. kolejce KEEZA Klasy Okręgowej, dwóch zawodników KKP Korona Kielce znalazło się w „11” kolejki.

  • Oskar Sala
  • Piotr Szczepański

Oskar Sala został również wybrany Piłkarzem Kolejki po kapitalnym występie i zdobyciu aż 6 bramek.

„11” kolejki przygotowują Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach oraz Sport Echo Dnia.

Brawo panowie.

Facebook