Dwie wygrane i 20 bramek Młodzików

 

Dwa mecze, dwa zwycięstwa i aż 20 bramek strzelonych przez nasze drużyny młodzików w meczach ligowych.

Świętokrzyska 1 Liga Młodzików Starszych

KKP Korona Kielce 17:2 AKS 1947 Busko-Zdrój
Bramki: Majcherczyk (Napora), Sorbian (Napora), Kaleta (Sorbian), Napora, Czarnecki, Socha (Chrobot), Kaleta (Sorbian), Napora (Socha), Chrobot, Napora (Chrobot), Kaleta (Sorbian), Ludwinek (Korski), Napora (Ludwinek), Socha (Ludwinek), Czarnecki (Januszewski), Kępa (Januszewski), Majcherczyk

Skład: Chrobot, Czarnecki, Frejlich, Januszewski, Kaleta, Kępa, Kleszowski, Korski, Ludwinek, Majcherczyk, Matys, Napora, Przybysławski, Skorupa, Socha, Sorbian

Trenerzy Karol Nieszporek, Paweł Mech:
„Wynik mówi sam za siebie, komentarz zbędny. Brawa dla chłopców.”

Klasa Okręgowa Młodzików Młodszych

KKP Korona II Kielce 3:0 Lechia Strawczyn
Bramki: Piotrowski K., Dziewięcki, Dyk

Skład: Stradomski, Wilk, Zygmunt, Piotrowski D., Janyst, Synowski, Kosecki, Migaszewski, Kij, Kulicki, Dziewięcki, Lech, Dyk, Nagórny, Piotrowski K., Dudzic, Kozłowski

Trenerzy Karol Dziedzic, Marcin Dziubek:
„Mecz od początku był pod naszą kontrolą, jednak w pierwszej połowie brakowało skuteczności. Mimo wielu stworzonych sytuacji i kilku groźnych akcji nie potrafiliśmy znaleźć drogi do bramki rywali. Po przerwie wróciliśmy jeszcze bardziej zmotywowani i w końcu przełamaliśmy defensywę przeciwnika. Ostatecznie wygrywamy 3:0 po dobrej drugiej połowie.”

Facebook