Dwa mecze, dwa zwycięstwa i aż 20 bramek strzelonych przez nasze drużyny młodzików w meczach ligowych.
Świętokrzyska 1 Liga Młodzików Starszych
KKP Korona Kielce 17:2 AKS 1947 Busko-Zdrój
Bramki: Majcherczyk (Napora), Sorbian (Napora), Kaleta (Sorbian), Napora, Czarnecki, Socha (Chrobot), Kaleta (Sorbian), Napora (Socha), Chrobot, Napora (Chrobot), Kaleta (Sorbian), Ludwinek (Korski), Napora (Ludwinek), Socha (Ludwinek), Czarnecki (Januszewski), Kępa (Januszewski), Majcherczyk
Skład: Chrobot, Czarnecki, Frejlich, Januszewski, Kaleta, Kępa, Kleszowski, Korski, Ludwinek, Majcherczyk, Matys, Napora, Przybysławski, Skorupa, Socha, Sorbian
Trenerzy Karol Nieszporek, Paweł Mech:
„Wynik mówi sam za siebie, komentarz zbędny. Brawa dla chłopców.”
Klasa Okręgowa Młodzików Młodszych
KKP Korona II Kielce 3:0 Lechia Strawczyn
Bramki: Piotrowski K., Dziewięcki, Dyk
Skład: Stradomski, Wilk, Zygmunt, Piotrowski D., Janyst, Synowski, Kosecki, Migaszewski, Kij, Kulicki, Dziewięcki, Lech, Dyk, Nagórny, Piotrowski K., Dudzic, Kozłowski
Trenerzy Karol Dziedzic, Marcin Dziubek:
„Mecz od początku był pod naszą kontrolą, jednak w pierwszej połowie brakowało skuteczności. Mimo wielu stworzonych sytuacji i kilku groźnych akcji nie potrafiliśmy znaleźć drogi do bramki rywali. Po przerwie wróciliśmy jeszcze bardziej zmotywowani i w końcu przełamaliśmy defensywę przeciwnika. Ostatecznie wygrywamy 3:0 po dobrej drugiej połowie.”

